Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos baba kaphat már...

11 hónapos baba kaphat már valamilyen felvágottat vacsorára? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán baj, hogy nem főzeléket kap vacsorára?- Örülök, hogy ebédre megeszi...a kiflit szívesen eszi este, csak kéne rá valami:)
2012. ápr. 16. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én még nem adtam, csak később, egy éves kor felett, pulykasonkát. Mást nem evett meg.
2012. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem adnék neki felvágottat. Nálunk tiltó listán van. Tele van adalék-és szinező anyaggal, glutamáttal és más disznósgokkal. Annyi mindent adhatsz helyette. Pld. csirkemájból készíthetsz májkrémet, adhatsz neki főtt baromfi húst, kacsazsíros kenyérfalatkákat, finom otthon készített pástétomokat, túrót és més sorolhatnám. Indítsd be a fantáziádat!
2012. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A fantáziám beindult. hol találok ilyen recepteket?
2012. ápr. 16. 19:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Pici reszelt sajtot, tejfölt tegyél rá. A szalámikkal meg tényleg várj még kicsit,virslivel is. Vajkrém, jó minőségű májas.
2012. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én adtam kisfiamnak már 9,5-10 hónaposan is csirkemell sonkát,sajtot is szoktam,nem baj ha nem főzeléket eszik este,lassan már 1 éves,kend meg kicsit vajjal az is jó.
2012. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Virslit,pulykamell sonkát már kapott,jó minőségűt.Nyugodtan adhatod neki!
2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha találsz olyat, ami színhús, akkor nyugodtan. vagy te is lesüthetsz egy kis csirkemellet, az a biztos.
2012. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 16. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Én nem adnék neki!Az én 23 hósom az egy kezemen megtudom számolni hányszor evett!Sajnos fog ő még sok "szemetet" enni a bölcsibe/oviba meg késsőbb az életben amíg tudom én kiküszöbölöm.

Amiket adhatsz neki a kiflihez:

tejfölös túró(már ha evett már ilyeneket)

házi tojáskrém(-II-)

házi májkrém(csirke v diszómájból)

Avokádókrém

zöldségrém

kacsazsír


Én általában ilyeneket csinálok csak még annyival hogy házi kolbászrémet is szoktam csinálni viszont az én fiam már 2 éves...

2012. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Èn az Aldiba vettem neki glutèn-, laktòz- ès tartòsítòszer mentes virslit. Lehùztam a hèjàt ès aprò falatokat.Tovàbbà ugyanilyen minôsègû csirkemell sonka is van itt, nèzz körül. Teavajat is adhatsz neki. Reszelt trapista sajt. Pàstètomok is vannak jòk. Interspar-ba van Kinder ... Pici parizer kifejezetten kicsiknek! Enyèmmel az elsô pillanattòl elèg a napi egy fôzelèket vègig kinlòdni így vacsira ilyeneket kapott, velünk eszik majd fürcsi utàn mèg tejci...
2012. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!