Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bodyt csak akkor hagyják el,...

Bodyt csak akkor hagyják el, ha már nem pelusos a baba? Vagy előbb is? Akkor alsóneműt adnak a pelusra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan már akkor elhagyják a bodyt, amikor még pelenkás a gyerekük. Akkor lányokra kis bugyit, fiúkra kis gatyát adnak.

Speciel én nagyon szeretem a bodyt, így nincs kint a dereka a kisfiamnak. Most másfél éves, de még egy darabig tervezem, hogy adok rá.

2012. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, írhattok még. :)

Külföldön élek, és alig találok 86-os bodyt.

2012. ápr. 22. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves, pelusos még és bodyt hordunk, már 92 méretűt. Én úgy tapasztaltam, hogy ez az utolsó méret a bodyk terén.Tehát 86-ost még bőven kéne, hogy találj. Én is szeretem, de nyáron már lekerül a pelenka így a body is.
2012. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg pelusos volt, addig bodyban volt. Kivéve nyáron nagy melegben. 104/110-est hordott már akkor. 33 hónaposan lett szobatiszta.
2012. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom 2 éves 86-ost hord. Néha bodyt adok rá, néha meg csak pólót, hosszú ujjú felsőt, de ilyenkor nem adok a pelusra alsóneműt, hanem a pelus lesz az alsónemű... Nyáron tervezzük a pelus elhagyását és utána már nem tudok majd bodyt ráadni, mert azt nem tudja levenni a kislányom, mikor bilire ül.
2012. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előbb elhagytuk a bodyt mint szobatiszta lett de bugyit nem adtam rá. elég a pelenka.
2012. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi most vettük le végleg, 6.án volt 2 éves, és most lett szobatiszta is, és a bodykat el is raktam, mert így már nem jó. de én pl. tavaly nyáron sem adtam rá bodyt, hanem pelenka tartó bugyit, mert engem idegesített, hogy meglógott a pelus a súlytól.
2012. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Itt csak elvétve látok 86-ost, most kezdi a fiam azokat, viszont 92-es már nincsen. Így nem is tudom, mi lesz vele, mert nagy vetkőzős, ha nincs body, akkor operálja le magáról a pelust is. A pelenkatartós bugyinak utána nézek.

2012. ápr. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!