Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tapogatják a vadidigen...

Miért tapogatják a vadidigen emberek a gyerekek kezét?

Figyelt kérdés
Ma épp a postán voltam sorba álltam erre odajön egy 25 év körüli csajszi és elkezdi tapizni a lányom kezét rászoltam erre még neki áll feljebb, hogy neki is van két gyereke és tudja hogy mit szabad és mit nem, könyörgök ha neki is van kettő akkor már csak tudja hogy a gyerek a szájába nyúl. Fel tudok robbani ti mit csináltok ilyenkor?
2012. ápr. 23. 16:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%

Mert aranyos..Egyébként később a babád sokkal koszosabb dolgokat is fog fogdosni és veszi a szájába a kezét.

Te ha fizetsz a pénztárnál azonnal mész kezet mosni?Vagy utána nem szoktad megfogni a babádat?Csak mert a pénznél nem sok koszosabb dolog van ám!!!

Szerintem ezen felesleges kiakadni, főleg ha egy 2 gyerekes anyuka próbál kedveskedni, vagy ismerkedni.Végül is nem egy csöves támadott le, akin látszik, hogy jobb esetben hetek óta nem találkozott szappannal!

2012. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak kedveskedett, nem értem miért támadtál így neki?? A gyereked valószínűleg amúgy is összefogdos mindent, vagy csak kesztyűben engeded homokozni és játszani? Tényleg nem értem ez miért baj?
2012. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
43%

Én nem értek egyet az elsővel, egy gyerek nem valami cuki tárgy, amit összefogdosunk, főleg nem az anyuka megkérdezése nélkül. Én is látok számtalan aranyos gyereket, de azért a menetrend ilyenkor mégis az, hogy előbb beszélgetést kezdeményezek, és megkérdezem, hogy meg lehet-e simogatni, és akkor sem a kezét kezdem el fogdosni.


Ugyanúgy kiakadnék, mint te, kérdező.

2012. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hát én ki is akadtam ráadásul kutyával voltak és a kutyát is fogdosta épp most gyógyult ki a takonykórból meg a köhögésből, nálam meg mindig van kézfertőtlenítő és fizetés után mindig lefertőtlenítem a kezem
2012. ápr. 23. 16:46
 5/34 anonim ***** válasza:
52%

Idegennek én sem engedtem soha, hogy hozzáérjen a kisbabámhoz.

Honnan tudjam, hogy nem a sza***ros seggét vakarta 1 perccel előtte???

Gusztustalan, én is mindig kiakadtam ezen.

Igazad van.

2012. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2012. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
50%
Vagy kisgyereked?
2012. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
78%
Sok cuki pasi is van a világon mégsem fogdosom meg egyiket sem... Én sem bírom mikor a fiam kezét tapizzák, pláne mikor megpuszilják, akár rokon, akár nem..
2012. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
53%
Ja, és én sem fogdosom a fiam kezét ha tudom h az enyém nem tiszta.
2012. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%
Engem az is zavar ha nagyszülők fogdossák, mikor bejönnek az ajtón, amíg hozzánk értek megfogtak x kilincset, meg korlátot meg stb, nem értem miért nem lehet kezet mosni mielőtt a gyerekhez nyúlnak. Idegeneknek egyértelműen enm engedem, ha még is megtörténik, nem szoktam leállni vitatkozni, diszkréten megtörlöm a kezét törlőkendővel, és én magam is úgy szoktam a gyerekhez nyúlni hogy előtte kezet mosok, vagy fertőtlenítővel bedörzsölöm, főleg ha pénz, ajtók és kilincsekhez értem előtte mert kitudja mivel van tele...
2012. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!