Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a tej annyira káros, akkor...

Ha a tej annyira káros, akkor bolti tejet adhatok a gyereknek, hiszen az sose látott tehenet nem?

Figyelt kérdés
:D

2012. ápr. 24. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A bolti tej miért nem látott tehenet?Tejiparban dolgozott több rokonom is.Csak a zsírtartalamát szedik le úgymond, de attól az még tej ami a bociból jön:).
2012. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hol jön a bociból tej? A tej a tehénből jön, ami azért van neki, mert bocit ellett.
2012. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,de ezt hangoztatják,hogy a bolti,az nem látott tehenet,egyenlő a vízzel...
2012. ápr. 24. 09:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség lenne minden káros dologtól óvni a gyereket. Nem tudom, hogy mennyi idős a gyermeked, de -gondolom 1 éves elmúlt- nyugodtan adj neki bolti tejet, semmi baja nem lesz. Ha tartasz mégis tőle, akkor vegyél zacskós tejet a boltban, abban legalább nincs tartósítószer. De nyugodtan adhatnál neki dobozosat is. Ha allergiás lesz a tejre, akkor az nem azért lesz, mert boltit vettél. A rendes tehéntej egyébként sokkal ártalmasabb egy kisgyereknek (1-2 éves gyermekre gondolok).
2012. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a gyermeked ,, de hogy nyugodtabbnak érezd magad akkor forrald fel előtte a tejet :-) úgy 100% hogy nem lesz baj:-)
2012. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
milyen provokativ kerdes mar megint...
2012. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen,bevallom provokatívnak szántam,mert annyi az ellentmondás ebben a témában,hogy őrület.


1 éves múlt.Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. ápr. 24. 10:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Amivel személy szerint nem értsz egyet, az már provokatív? Érdekes. Véleményem szerint mindenki tegye, amit jónak lát. Ha korábban ad a gyereknek tejet, mint a nagy átlag, akkor sem fog belehalni. Legfeljebb kiderül, hogy allergiás rá és majd adsz neki fél év múlva újra. De ha 2 éves koráig is tápszert adsz neki akkor sem lesz semmi baja.

Álomvilágban él aki azt hiszi a bolti tej egészségesebb, mint a frissen fejt tehéntej, de a bolti sem sátántól való termék. Tégy úgy ahogy jónak látod én is azt teszem és marhára nem érdekel milyen arctalan anyuka akar engem lealázni az ő szuperbiztos elméleteivel. :D

2012. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tedd be mélyhűtőbe fagyaszd meg ami nem vagy meg az a tej.Vizezik a bolti tejet,egyértelmű.Amúgy a tej nem káros fel van fújva a dolog,hogy a tápszergyártók minél több pénzt bezsebeljenek,személyszeritn röhögök a legújabb trendeken,hogy most már 3 éves korig ne adjunk tejet,szánalmas.Holott meg kutatók rájöttek,hogy ha egy pár hetes anyatejes baba megismerkedik a tehéntejjel annak pozitív hatásai lesznek csak pl nem lesz tejérzékeny.

Érdemes bolti tejből 2,8,-3,6%osat venni,az már inkább tej,mint 1,5%os.Igazából az én gyomrom nem bírja felforralás nélkül a házitejet,nem is tudom meginni magába,csak a boltit, de a kisfiamnak inkább házit adok,az sokkal egészségesebb.

2012. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*fagy
2012. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!