Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon káros 2-3éves gyereknek...

Nagyon káros 2-3éves gyereknek a szénsavas üdítő?

Figyelt kérdés
pl:fanta
2011. jan. 27. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy 2,5 éves kisfiam. Ő is kacsingat a szénsavas üdítők felé :) de felhívom a figyelmét, hogy igyon inkább rostos levet.

Szerintem nem tesz jót neki.

2011. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ünnepekkor meg szoktuk engedni amúgy nem tesz jót neki semmi természetes nincs benne és a fogainak se tesz jót.


mi se isszuk igy nem látja a rossz példát.

2011. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a nagyinál egyszer volt otthon fanta,és adott neki azóta meg már a rendszeresen veszi ,hogy legyen az unokának ha átmegy,attól tartok, hogy nem egészséges de ők meg legyintenek az apósommal ,hogy nincs abba semmi...:-((
2011. jan. 27. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a Fanta mennyire "egészséges", azt a Te jó érzéked is megmondja szerintem. Neked kell eldöntened, hogy hagyod. Ha nem akarod, állj a sarkadra, és beszélj a nagyival. mondd meg neki, hogy ezt nem szeretnéd, ha finom innivalóval akar kedveskedni, vegyen inkább ezt és ezt (pl. jobb fajta rostos lé)
2011. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az egyszer egyszer nem hiszem hogy ártana,de a rendszeres fanta fogyasztásból elég utóbb baj lehet,a fogaival is a gyomrának se tesz jót.meg nem jó hogy ennyi méreganyagot teszünk már ilyen picinek bele a szervezetébe,épp elég amit nem tudunk elkerülni.
2011. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"nincs abba semmi."


valóban nincs (semmi értékes) kérd meg hogy olvassák fel mit tartalmaz -hátha elmegy a kedvük tőle-


aztán kérd meg hogy olvassák fel mi van a meggylében ... hátha észbe kapnak.


2. v. voltam.

2011. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Hogy a kérdésedre válaszoljak-mert előttem nem igazán ezt tették-igen,káros a fogakra,gyomorra és persze a torokra is,könnyen begyulladhat tőle.Sztem ne engedd anyósódéknek,hogy adjanak a gyerekednek szénsavast!Utána nehogy otthon is követelje!Az én fiam 4 éves lesz majd a nyáron,de én még sosem adtam neki és nem is fogok adni szénsavas üditőt!
2011. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól hogy egy kicsit iszik belőle,- mert ők még nem isznak több litert- semmi baja nem lesz.De ha gondolod el is dughatod előle 20éves koráig.Ahogy olvasom némelyik válaszoló ezt teszi majd.Így legalább ha nagyobb lesz mindent dugva csinál, nehogy a szülők megtudják mennyire káros.

Az enyém is megkóstolta és nem szokta napi szinten kérni.

2011. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!