Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sokféle tejtermék közül...

A sokféle tejtermék közül melyiket adjam a gyereknek? NIncs az az érzésetek, hogy több bennük a káros anyag, mint a hasznos?

Figyelt kérdés
Pudingok, joghurtok...
2010. szept. 27. 16:30
 1/3 orsybaba88 ***** válasza:

de igen. a joghurt is tartalmaz egy csomó káros anyagot, cukor, színezék, ízjavító, tartósítószer... Én natúr joghurtot szoktam enni nagy ritkán, lehet bele tenni kukoricapelyhet, az már önmagában is édes, és gyümölcsöt.

ha ebben sem bízol, csinálj neki otthon túrókrémet, és legalább tudod, mi van benne. Vagy kakaót, tejeskávét, mézes tejet...

szerintem az is egy tévhit, hogy a csomagoláson mindent feltüntetnek. Meg ami nincs benne csak X %ban, azt nem is kell ráírni, de attól még lehet káros...

sőt, honnan tudják, hogy a nemzetközileg megállapított károsanyag-tartalom nem káros?? mi ez a hülyeség, hogy mérgeznek bennünket mindenféle sz*rral?

bocs, ez már nem ide tartozott, de nem tudtam leállni. Mindenesetre semmi üdítőitalt (kóla, nestea) ne adj neki. Én soha nem iszom ilyet, mindig csak vizet meg teát.

tényleg bocs, ha eltértem a tárgytól:)

2010. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adjál neki biotejet ;) Van köztük ami igen fincsi, csak kicsit drága:P Én rizstejet iszok:) (ott sem mindegy melyiket)
2010. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Főleg ezek a krémek, túrókrém, és tsai, meg a mű joghurtok...teljesen kivagyok borulva, hogy mi a frászból nyeri az ember a kalciumot pl...30éves leszek idén, és már k.o. a csontozatom...nem akarom, hogy a gyerekeimnek is állandóan fájjon vmilyük...műsz*rokat sem nyomathatom állandóan (calcium pezsitabi és satöbbi...), szóval akkor marad a sok zöldség...de állítólag már azok sem a régiek....
2010. szept. 27. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!