Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hunor és Kira névröl mi a...

Hunor és Kira névröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 11:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod, hogy engem elkeserít??? :D Nekem is ősmagyar nevem van. Van amelyik tényleg szép név, jobbak mint a Dzsenifer és társai, csupán meg említettem, hogy mostanság lett ez akkora divat. Személy szerint a Hunor nem tetszik, az Attila igen. De abból is Dunát lehetne rekeszteni.
2012. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
58%
Fiam Hunor ha lányom lett volna szerettem volna a Kirát de páromnak nem tetszik.Szerintem mindkettő szép.
2012. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj, csak minden második kérdésben ezeket a neveket fikázzák és mivel nekem is és a kislányomnak is ősmagyar neve van, azt hiszem most tele lett a pohár. Még egyszer ne haragudj, nem neked szántam, csak kijött indulatból.
2012. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket:) Nállunk is igy van a Páromnak tetszik a Hunor Nekem Kira de télleg a Kiara is szép:)
2012. ápr. 24. 12:23
 15/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem a ilyen modern nevek nem nagyon jönnek be mint pl:Alma Bodza Szamóca Eperke meg társai...
2012. ápr. 24. 12:38
 16/31 anonim ***** válasza:
Az én fiam is Hunor. Nem azért kapta mert ősmagyarok vagyunk, sőt egyáltalán nem vagyok ősmagyar, sőt, nem is akarok itt élni, sőőőt nem is fogok, de a gyerekem sem. Nem azért kapta ezt a nevet, hanem egy rém egyszerű okból: TETSZIK. Egybként egyáltalán nem gyakori név. Lehet, hogy valakinek a környezetében hirtelen van 5 is akár, akkor sem egy gyakori név. Nem is lesz, mert sokaknak nem tetszik, még mindig jobban megy a Zsombor, Marci, Barnabás, Bence stb.
2012. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő nagyon szép! Csak nem ikreid lesznek???
2012. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem még nem tudni:)Habár szerintem elbirnák velük:)Imádom a gyerkőcöket!:)
2012. ápr. 24. 12:46
 19/31 anonim ***** válasza:
38%
Kislányomat Kirának hívják, szerintem szép név, azért is neveztük el így:-) A Hunor nem tetszik.
2012. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
38%
Lányom is Kira és így rövid i-vel szerintem szebb mint hosszú Í-vel.A Hunor nem tetszik,ha fiam születik,akkor Soma lett volna.
2012. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!