Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hunor és Kira névröl mi a...

Hunor és Kira névröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 11:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
55%
Hunor nem tetszik,Kira tetszik.
2012. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyáltalán nem tetszik egyik sem ne haragudj!
2012. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Semmi gond izlések és pofonok!:)Nekem meg lehet az nem tetzsene ami neked:)
2012. ápr. 24. 15:53
 24/31 porcukormókus ***** válasza:
100%

Mindkettő szép név, bár én a Hunort csak azután szerettem meg, hogy a testvérem kisfiát így nevezték el, előtte egyáltalán nem jött be.

De pont ez a lényeg! Nem baj, ha olyan nevet választasz, ami elsőre nem tetszik másoknak. Később egybeforr a gyereked személyiségével, és mindenki megbékél vele. Sőt, megszeretik! A lányom Zóra lett, mára már mindenki szép névnek tartja, el sem tudnám képzelni más névvel! :)

2012. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy a szülönek tetszen meg persze késöbb a gyereknek pl engem Renátának hivnak de nekem nem tetszik:)
2012. ápr. 24. 16:00
 26/31 anonim ***** válasza:
75%

Én egyik kisfiam is Hunor!

:)

Nagyon tetszik a neve!! :) A két öccséé is, de a Hunor volt számomra az a név, amit már 15évesen eldöntöttem, hgoyha fiam lesz, akkor Hunor lesz! És a férjemnek is egy nagyon favorit neve volt a Hunor. Szóval mikor kismama lettem, nem is kellett nevet keresnünk, már volt neve- ezért is lett fiu szerintem. :))

Szép, becézhető, de ugyanakkor komoly, a bölcsitől a felnőttkorig mindenhol megállja a helyét!:)

Nekem a zsombor, dávid,csongor,csanád, bence, máté, dániel nem tetszenek...

Lánynevekből a Kira nem tetszik, de csak azért nem, mert kötöm egy általam nemkedvelt személyhez, egyébként lehet szeretném ezt a nevet is! :)

De Kiaraként tetszik! :)

Gratulálok a bébihez!!

2012. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván le kellett nullázni azért, mert elmondtam, hogy nekem 4 Hunor baba ismerősöm van :D Érdekes emberek vannak itt, de remélem ez a legnagyobb örömük az életben. :)
2012. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Hát ezt a nullázást nagyon élvezi valaki...
2012. ápr. 25. 09:58
 29/31 anonim válasza:
a Hunor jó, Kira nem.
2012. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

kiderült már hogy Hunorod vagy Kirád lesz? :)

Vagy már meg is van?

2012. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!