Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok 6 hós anyatejes...

Adnátok 6 hós anyatejes babátoknak tejpépet? Lehet baja ettől?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Baja semm nem lesz tőle,de ha jó neki az anyatej,akkor felesleges.Igaz azért 6hóan már nem árt ha mást is eszik.
2009. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az almát már négy hós kora óta próbálgatjuk, kevés sikerrel. Más gyümölcsöt/zöldséget nem fogad el. tejem van, de annyira szereti a tejpépet, este azt szoktam neki adni vacsira.
2009. jún. 21. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi baja lehetne? Mi már 4 hónapos kora óta esszük tízóraira. 6 hósan már lassan el lehet kezdeni a kóstolgatást is.
2009. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

szia

mi is tejpéppel kezdtük a hozzátáplálás, igaz a fiam már 11 hós volt,addig a szopi is elég volt neki, de probálkozz hátha az jobban izlik neki, ha nem kéri, akkor sem vagytok elkésve, élvezd ki az összebujást, mert olyan hamar megnőnek.

sok sikert és nöljetek nagyra, ha tudok még segiteni,, irhatsz privit is

2009. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt mondták ismerősök, hogy a tejtartalmú dolgokkal várjak még, adjak neki inkább sinlacot. ezért kérdeztem.
2009. jún. 21. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább sinlacot adnék neki, mert abban nincs sem tej, sem tojás, nem gluténtartalmú, stb. Ha még szoptatsz, akkor az anyatej neki a legjobb tejforrás.
2009. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz neki. Én azért nem adtam, mert szopizott, és mellette szépen evett, akkor miért adjak neki tápszer alapú szert....

De vannak olyanok, amik nem tápszer alapuak, inkább válaszd azt, és nem fog leszokni a ciciről sem.

2009. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából semmi funkciója tejpépnek, csak hízlalja a babát. Akkor érdemes este adni, ha sokat kel szopizni éjjel, de akkor is keverj bele egy kis babakekszet, gyümit stb. Mi néha esszük csak, HA-s, tejmentes. Receptre adják.
2009. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!