Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírja végig a 2 étkezés...

Miért sírja végig a 2 étkezés között időt?

Figyelt kérdés

3 hónapos baba, sosem volt egy nyugodt gyerek, de mostanában valahogy javuló tendenciát mutatott. Most meg újra... nem éhes, most kakilt, most tettem tisztába, nem rég ébredt fel, nincs melege, nem fázik, szóval elvileg minden OK. Mindent megpróbáltam, tényleg, MINDENT!! Mégsem bírom lenyugtatni sehogy se... cuppog, de ha mellre teszem, csak kiköpi és sír, hiába minden. (Nincs is étkezésidő, de azért megpróbáltam, hátha beválik.) Ha bekapcsolom neki az ágya fölé akasztott zenélő, forgó játékot, az egy darabig leköti, ez a legjobb, amit ki tudtam találni... mi baja lehet, a front miatt csinálja vajon? Az én képességeim itt csődöt mondtak...

Tippek, mit tehetnék még, hogy megnyugtassam?



2012. ápr. 24. 13:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ki fogjuk próbálni! :)
2012. ápr. 24. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!