Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet nagy választékban...

Hol lehet nagy választékban Univer bébiételeket kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
Megnéztem az Univer internetes oldalát és sokkal többféle ételük van, mint amennyi kapható pl. DM-ben, Tescoban. És ezen az oldalon nem látom, hogy rendelni is lehetne tőlük. Valaki ismeri ezt az oldalt: www.bebietel.hu?
2012. ápr. 24. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én sem találtam egy jó párat, ami fent volt a weboldalukon. De én úgy láttam, hogy az Intersparban aránylag sok van és még a COrában is.
2012. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:
Én csak egy félét vettem Univerest, alma-sütőtők pürét, de valamiért keserű utóíze van. Először el nem tudtam képzelni, miért vág grimaszokat a lányom, meg olyan volt, mintha hányni akarna tőle. Aztán megkóstoltam, és nagyon rossz keserű az utóíze. Soha többet nem veszek semmiféle Univeres bébikaját.
2012. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!