Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz, hogy naponta kétszer...

Az igaz, hogy naponta kétszer kell főzeléket ennie a babáknak 8hótól?

Figyelt kérdés
Nézegettem a GabiMami klub oldalát, és ott ajánlják a védőnők, h naponta kapjanak kétszer főzeléket a babák (8hótól bevezetni, minél tovább így csinálni). Ebédre és vacsorára, utána még tápszer. Nálunk ez bele sem férne a napba. Ráadásul akkor mikor tápszerezzünk? Ezt be kell tartanunk?
2009. jún. 21. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nem:)
2009. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2009. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápszert kellene ilyen korban már elhagyni.A főzelékekre szüksége van a gyereknek.
2009. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a tápszert elhagyni???? húúú hát azt ne.
2009. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy rakjam bele a min 500 g tàpit/nap , ha helyette főzit adok? Szóval most akkor???:) szóval sztem elèg egy főzi is:)
2009. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A védőnő meg a gyerekdoki is egybehangzóan napi 1 főzit ajánlott (és mellé természetesen az 500 ml tápit).

A lányom 9 hós, reggelire tápot eszik, tízóraira gyümit(néha rizzsel v mostmár egyéb gabonafélével), ebédre kap főzeléket husival vagy májjal vagy tojássárgával (nemsokára bevezetjük a túrót /sajtot), uzsira tejpépet kap, és vacsorára megint tápot. Nekünk ez így bevált...

2009. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam!

Utolsó válaszolóm! Mi is pontosan úgy eszünk, mint ti. :))

2009. jún. 22. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Kell, kell... annyira bírom az ilyet... egyáltalán nem kell, de ha úgy jön ki, akkor sincs semmi baj. Enyém 10 hónapos múlt, van, hogy hetente párszor kap kétszer főzeléket. Ugyanez van hónapok óta, tehát reggeli tápszer, tízórai gyümölcsök egy kanál tejpéppel, ebéd húsos/halas/májas főzelék, uzsonna: 1.ugyanaz, mint ebéd (ritkán). 2.külön uzsonna, zöldségek sajttal. 3. túró vagy joghurt. Vacsora tápszer.

Az alapján is válogatok az uzsonnák között, hogy például későn uzsonnázik-e, vagy jó idő eltelik az esti tápszerig, tartalmas volt-e az ebéd, vagy inkább könnyű... tehát legyél nyugodtan kreatív, "hallgass a szívedre", és legyél nyugodtan kicsit laza, ne feledd, a GabiMami védőnői se faxon kapják a szentírást a Hozzátáplálás Főgurujától...

2009. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!