Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Kik-ben kapható Okay babaruh...

A Kik-ben kapható Okay babaruhákról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Milyen a minőségük?Az áruk egészen elfogadható.
2012. ápr. 25. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk 2 plüss rugdalózót. Nagyon szeretem, mert sok-sok mosás után még mindig tartja a formáját és még mindig puha tapintású. Szerintem jó anyagból vannak. A varrás és a kapcsok is erősek.
2012. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én sokat vettem ott főleg leárazott darabokat, meg a nagyobb fiamnak is aki 6 éves. pozitív csalódás mert tényleg elég jó minőségűek azért az árért.
2012. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig azon csodálkozok akár hányszor bemegyek az üzletbe, hogy milyen sok babaruha van leárazva 290 ft-ra, meg 630-ra.De ezek hibásak lehetnek, vagy miért ennyire olcsók?
2012. ápr. 25. 15:03
 4/10 anonim ***** válasza:
En is vettem mar sokmindent ott. Fiam ket eves, poloi, nacijai vannak onnan, jol birjak a hasznalatot. :-) kislanyom negy honapos, vettem neki 290 ftos rugit par hete, jo a minosege. Szerintem megeri ott vasarolni. :-)
2012. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van onnan farmer és szabadidő nadrág féle, és nekünk is bevált. Szerintem azért olcsóbb, mert kifutó darabok. Amiket mi vettünk olcsón, azon kb. fél évvel előtti dátum és normál ár volt. Mármint árcímke, csak a régiekre lett ráragasztva.
2012. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak csak ott vásárolok! Tényleg nagyon jó minőségű, pontosan van méretezve. A kifutó modellek vannak leárazva, hibásat még nem találtam. Most vettem egy tavaszi kabátot a lányomnak 890 Ft-ért! Semmi baja!
2012. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk már onnan, jók.
2012. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi még a lányom kicsi korában kaptunk egy hímzett plüssrugit amihez volt egy hozzáillő plüss pulcsi is.

Természetesen ment rögtön a gépbe és csalódva vettem észre, hogy a hímzés piros cérnája engedi a színét és összefogta a szép kis ruhácskát.Na mondom!Ez is csak a KIKből lehet!Korábban ugyanis nem volt túl jó véleményem róla.

Aztán kimostam mégegyszer, a foltok eltűntek és nagyon sokáig használtuk, egészen addig, míg ki nem nőtte a lányom.Tényleg bírja a strapát!

16 hós tündérke anyuja

2012. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ott vettem egy csomó plüss rugit, teljesen jó a minőségük, tényleg puhák maradtak.
2012. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok!
2012. ápr. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!