Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépet mindenképpen...

A tejpépet mindenképpen kanállal kell/érdemes adni, vagy cumisüvegből is jó?

Figyelt kérdés
4 hónapos,tápszeres a babám és már adnám neki, de éjszakára. De először fog kanállal enni, nem lesz türelmetlen? Vagy nappal próbáljam először etetni kanállal?
2009. jún. 22. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem árt gyakorolni nappal előbb. Ha amúgy tápszeres és üvegből kapja azt is, akkor én nem látom okát, hogy ne kaphatná üvegből, de lehet, hogy valaki meg tudja mondani, miért nem jó üvegből.
2009. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió.

Kisfiam 6és fél hós,kb 4 és fél hós korától eszik tejpépet,én pár hétig főzelékes cumisüvegből adtam neki, majd szépen áttértünk a kanálra, most már 1 hónapja nagyon szépen eszik így.Én picit sűrűbbre csinálom, így jobban lehet kanalazni és közben vízzel is itatom, csőrös pohárból.Szerintem is napközben próbálkozz vele.

üdv:Ancsy

2009. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kanállal add neki ne cumisüvegből. Először nehéz lesz de csak így szokja. Amúgy a dobozán is rajt van hogy kanállal kell adni. Miért éjszaka akarod? Szerintem az első kanalas kajáját nem éjjelre kell időzíteni. próbáld meg d.előtt vagy d.után.

2009. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért éjszaka akarom, mert az esti etetést váltanám ki a jó alvás érdekében!
2009. jún. 22. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!