Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan kifolyik a pelusból...

Állandóan kifolyik a pelusból a kaki. Rosszul teszem fel, vagy a pelenka rossz?

Figyelt kérdés
Kilányom 7 hetes, anyatejes, ezért még híg a kakija, ráadásul már eléggé mozgékony. Pelust kellett cserélnünk méretei miatt- már 3-as Pamperst használunk. Az előzőből a lábgumírozásnál folyt ki- ez az utolsó pelusoknál fordult elő, szerintem kinőtte. A 3nál a hátánál. Szegény kicsim tiszta kakis a háta közepéig, ráadásul utánna állandóan ruha csere:( Kérlek segítsetek!
2009. jún. 22. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj ki másfajta pelusokat is. Vannak, amik hátul is gumisak, és így kisebb a baleset veszélye, pl a lila csomagolású Tesco-s is ilyen. Nem is drága és sokat bír. Nekünk nem volt baleset, mióta azt használjuk.
2009. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Pampers-szel mi is így jártunk.A Libero kicsit jobb volt.Lehet nevetni fogsz,de a legjobban nekünk a Pennie-ben kapható pelus jött be:)!
2009. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Pampers-el volt mindig ez.Ajándékba term. 2 78 db-os csomagot kaptunk és én továbbadtam.A legjobban a Huggies,Libero,Dm,Rossmann és a lila Tescos vált be.
2009. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki más pelust, én is ezen a véleményen vagyok.

Nekünk például csak a Huggies és a Libero vált be, pedig próbáltam már sok fajtát ezen kívül. Minden baba más ilyen szempontból, ki kell tapasztalni, hogy nektek melyik a legjobb.

2009. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Én 4hó körül használtam 3-mas pamperset, mekkora óriásbébid van?? Nagy lesz, azèrt áll el a hátánál.
2009. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a pampers-el mi pontosan így jártunk. azóta a huggiest, vagy libero-t használjuk, és nincsenek balesetek.
2009. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5 kg felett és 57 cm. Tudom 6 kg-ig lehet, de nálunk jobban a magassággal van probléma. A lábacskáit már eléggé szorította. Nagyon gyorsan nől, de a hasiról még hiányoznak a hurkácskák. Combocskái már hurkásak :)
2009. jún. 22. 10:25
 8/11 anonim ***** válasza:
mi mindig eggyel nagyobbat használunk mint a mérete, mert ugyanez volt a baj és nekünk a Huggies jött be:)
2009. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Akkor pelus csere lesz.
2009. jún. 22. 10:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.Nekünk sem jött be a Pampers,én nem szerettem,mindig kifolyt belőle a pisi,kaki.Nekünk a lila Tescós és a Rossmanos pelus vált be,azóta is ezt használjuk,és az ára is barátságosabb.Sajna nem mindig a drága dolgok a jók.Próbáld ki.

9.5hós kislegény anyuja

2009. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!