Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers pelenka tényleg...

A pampers pelenka tényleg nagyon rossz újszülöttnek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem olyan rossz, de nekünk a Huggies jobban bevált, mert a Huggiesnak a derekán végig van gumirozás és kevésbé lesz derékig kakis a gyerek. A Pampers-sel többször előfordult kisebb "baleset".
2008. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig azt hallottam hogy a libero a legjobb.
2008. szept. 5. 17:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
igen szerintem is a liberó a legjobb...nálunk a huggies csak kb. 3 hónapos koráig vált be. utána valamiért nem olyan volt.meg szerintem a huggiesnál a méretezés sem pontos. a pampers szerintem nem rossz,de jobb a liberó
2008. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk is újszülöttként a Huggies vált be a legjobban. A Libero is jó, de az már csak néhány hónapos kortól volt jó nekünk.
2008. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
a huggies a legjobb!!!
2008. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a libero és a pampers 1-est is használtam, jó volt mindkettő. Aztán a pampers 2-est használtuk eddig, most nőttük ki. Most libero 3-ast vettünk. Szerintem egyforma jó mindkettő, igaz a liberonak gumis a dereka.

A kórhában is libero 2-est adtak.

Most ovlastam egy közvéleménykutatás, az első két helyen azonos arányban áll a pampers és a libero (47 és 46 százalékkal) utána jön a haggis csak 4 százalékkal.

2008. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk abszolút bevállt a Pampers újszülött korban és még a mai napig is ezt használjuk csak már a 3-as méretet. Szerintem próbáld ki és utána dönts, mert mindenkinek más vállik be ami nem biztos hogy nektek megfelel.
2008. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
A pamperssel azt hallottam problémának, hogy dermatologiailag annyira tiszta, hogy ah megszokja a baba bőre, utána már nem lesz jó a másik fajta, de lehet hogy a babán is múlik, mert lehet hogy a te babádnak bejön, másnak nem...mindenesetre kis csomaggal próbálj, aztán ha nem jó veszel másikat.
2008. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem jött be az egyes pampers, viszont a babylove jó volt (dm-es). Olcsó is. A libero a legjobb, de sajna az ára a legdurvább... Most viszont, hogy 8 hónapos a fiam, pár hónapja a pampers is jó, mondhatni a legjobb.
2008. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
A Huggies nagyon-nagyon vacak, kifolyik belőle a pisi, a baba fenekét meg kicsapja. Soha nem volt ilyen gondunk, csak amikor Huggiest használtunk. A Libero messze a legjobb.
2008. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!