Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat kiütést a rossz...

Okozhat kiütést a rossz minőségű pelenka?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk okozott. Csak a Libero, és a Rossmann-os (ugyanaz a gyártója) vált be.
2008. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nálunk a huggies!! és a pampers volt gázos, a lila tescos nagyon jó, és a libero is.
2008. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont a Liberoval volt probléma,és a Pampers a legjobb.Probálj ki párat és utánna válassz,minden babának más a jó
2008. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnél a Pretty Baby okozott kiütést, nálunk a Pampers.
2008. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Én Liberot és Pemperst használok, de gondoltam kipróbálom a Tescost, pont amiatt h itt azt mondták milyen jó. Szerintem az okozta, arról nem is beszélve, hogy alig ragad és rémes műanyag a külseje.
2008. máj. 6. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ne a tesco gazdaságosat próbáld, az tényleg gáz. Itt a lila tesco-sról volt már szó. és az szerintem is jó.
2008. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen lányok, bár mostmár félek kísérletezni.
2008. máj. 6. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fél óra altt egy emrő vörös lett a popsi egy noname pelustól, ajűándékba kaptuk, de hajítottam is ki azonnal...

A DM-es Babylove is nagyon jó, árban veri a többit, és mi már csak ezt használjuk.

2008. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!