Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem vagy ne? 3 hetes...

Felkeltsem vagy ne? 3 hetes babám kb.3 óránként eszik, utána legalább egy-másfél óra még le tudom tenni, és mire elalszik egy óra múlva jön is a következő etetés ideje. Néha alig alszik egy órát és nyűgös utána.

Figyelt kérdés
Felkeltsem ilyenkor enni, vagy hagyjam tovább aludni egy kicsit? Éjjel nincs ilyen gond, csak nappal.
2009. jún. 22. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha alszik ne keltsd fel enni, majd ha felébred magától akkor enni fog, és nem lesz nyűgös. Én legalábbis sose keltettem a fiamat a kajáért. Volt olyan is, hogy átaludt egy etetést. Tudja ő, hogy mikor éhes, ne aggódj!
2009. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne keltsed fel.Aludjon csak.Ha éhes lesz úgyis felkel és "szól". Ezek a fránya frontok is befolyásolják szegénykét azért eszik,alszik össze-vissza. Pihenj te is amíg szundikál.
2009. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nincs súlyvesztési gond, ne ébreszd fel.
2009. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2009. jún. 22. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!