Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg kis korkülön...

Hogy oldjátok meg kis korkülönbségnél a sétákat?

Figyelt kérdés

Úgy tervezzük, 2 éves lesz a kisfiam amikor (remélhetőleg) megszületik a kistesója. Most 1 éves.

2. emeleten lakunk, és az jutott eszembe, hogyan fogok boldogulni a mindennapos séták során, hogy fogok 2 gyereket egyszerre lecipelni? Vagy egy 2 éves már magától lépcsőzik föl és le? És séta során vajon szépen el fog sétálgatni/motorozni a babakocsi mellett? El sem tudom képzelni, kíváncsi vagyok, Ti hogy oldjátok meg?


2012. ápr. 26. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ket eves, a lanyom negy honapos. A lanyomat kendobe, mei taiba kotom, a fiam jon kezen fogva mellettem. Ha messzebbre megyunk, akkor a fiamnak visszuk a babakocsit es beleul, ha elfarad. :-)
2012. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia a lányom 2 éves és 2 hónapos a kicsi 8 hós a nagylányom szépen lépcsőzik motorozik ha elfárad akkor a babakocsira vettünk nem testvérfellépőt hanem testvérülőt :) az oldalára kell szerelni fel lehet hajtani és be lehet kötni nagyon szupi kis masina, keveset ahsnálja a nagy de ha kell ott van
2012. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

17 hónap van köztük.

én is mei-tai + babakocsival mentem, eleinte a kicsi kocsizott, a nagy meg sétálgatott, vagy fellépett hátul a babakocsi kosarának a merevítőjére (nem vettünk külön testvérfellépőt). Pár hónaposan a kicsi gyakran kikívánkozott a kocsiból, akkor őt felkötöttem magamra, és a nagy meg beült a kocsiba, ha kedve tartotta (általában örült a lehetőségnek :D )

Nekem a nagyobb nem motorozott, de szívesen sétált, és másfél évesen kapaszkodva és csigatempóban már lépcsőzött is egyedül (kapaszkodva a korlátba) fel-le, ami néha nagyon jól jött, ha rossz volt a lift (6.-on lakunk és lent nincs tároló, mindig vinnem kellett a babakocsit. épp ezért én direkt ultrakönnyű kocsit vettem...)

ha a liftbe befért volna, akkor biztos testvérkocsit veszek, de végülis így is jó volt.

2012. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!