Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nagyon beteges, és...

Kislányom nagyon beteges, és kipróbálnám a kecsketejet, hogy készítsem el?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kecsketejet nem nagyon ajánlják, hány éves a picúr?
2012. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 éves múlt
2012. ápr. 26. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

mi az összefüggés a kecsketej és a betegesség között?


miért nem inkább friss, vitamindús gyümölcsöket próbálsz ki, változatos étrendet és vitaminnal dúsított babatejet?

2012. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Harmadik a válaszod nem hasznos . nem a kérdésre válaszoltál! nem magyarázkodok. feltettem egy kérdést,amire választ várok. a miértek meg rám tartoznak
2012. ápr. 26. 16:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi különbség a kecsketej és a tehéntej között elkészítés tekintetében. Ha házi, akkor forralni kell, ha bolti, akkor semmi extra.
2012. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
pontosabban arra lennék kiváncsi, ha felforr akkor egyből kapcsoljam le, vagy kis lángon forraljam 5 percig?
2012. máj. 1. 10:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenkepp forrald legalabb 5 percig.
2012. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1 éves kortól nyugodtan adhatod neki én azért forralnám 5 percig. Amúgy jobb mint a a tehéntej.
2012. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ti a boltit is forraljátok?

Bocsánat kérdező hogy belekérdeztem, de én nem szoktam. Mi még csak most kezdtük el a tej fogyasztását.

2012. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia!

A boltit nem forralom. a házi tehéntejet forralom, amíg fel nem forr, és utána lekapcsolom, majd ha kihűl, akkor berakom hütőbe. Olcsóbb, mint a bolti és finomabb.

A kecsketejet szoktam 5 percig forralni és ha kihül akkor megy a hütőbe. ott még 3-4 napig eláll. Nálunk a férjem nagyon allergiás, és a kislánynak is ömlik a könny a szeméből, ha parkban vagyunk és ezért kezdtem el adni neki a kecsketejet, mert az jó allergiára

2012. máj. 1. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!