Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha oltás után beadok a 4 hós...

Ha oltás után beadok a 4 hós babámnak egy fél Germicid kúpot akkor tényleg nem lázasodik be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
En minden oltas utan ezt csinaltam orvos utasitasara, sosem lazasodott be. Most 4.5 hos.
2009. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért beszokott?én biztos nem adnék, ha nem lázas
2009. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hosszába kell vágni szerintem nem .
2009. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt lázas csak meg emlitem
2009. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én feleslegesen nem adnék neki. Lehet amúgy sem lázasodna be akkor pedig feleslegesen bombáztad gyógyszerrel a kis szervezetét. Ha hőemelkedése van, akkor adhatsz neki.
2009. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor adtam,ha felment 37,6-ig,csak hogy éjjelre ne menjen tovább.Szerintem sem kell előre,de értelek hogy meg akarod előzni,ahogy gondolod.
2009. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam adni neki oltások után!

Nekem a védőnőm javasolta, hogy fürdés után, lefekvés előtt nyugodtan adjak neki egy kúpot, mert ugye az nem csak lázra hanem gyulladásra és fájdalomcsillapításra is van!

2009. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam adni doki tanácsára az oltás után egy kúpot(hosszába vádd el tényleg) már 10 hós és még egyszer sem volt lázas oltás után. Miért ne adnék neki, ha ezzel megakadályozhatom a kicsiki kis szervezetét a láztól, ami nem egy kellemes állapot.
2009. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom kúp nélkül se lázasodott be.Lehet nem is kell,akkor minek adnád?!
2009. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!