Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy oltás után...

Lehetséges, hogy oltás után csak másnap reggel lázasodik be?

Figyelt kérdés
A kisfiam tegnap kapta meg a 4 hónapos oltást, plusz a prevenart. Éjjel nem volt láza, de kb. 1 órája felment 38,2-re (popsiban mérve). Adtam egy fél kúpot, utána elaludt. Felkeltsem majd lázat mérni vagy hagyjam aludni?
2009. ápr. 29. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.nekem is mondta az orvos hogy ez lehet oltás után bár mi szerencsére megúsztuk a lázasodást.szerintem hagyd aludni aztán ha felkelt mérd meg neki.
2009. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Az oltás utáni napon vagy az azt követő napon jöttek ki rajta az oltás mellékhatásai. Szerintem se keltsd fel, hadd aludjon. Esetleg a homlokán ellenőrizd a lázat, miközben alszik. Ha nagyon felszökne a láza, azt így is érzékelni fogod.
2009. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is így volt a 3 hónaposnál, hogy reggelre lett lázas. Én tettem neki borogatást a kezeire. Rákötöttem a vizes zsepiket a kezeire és úgy aludt. Estére már nem volt semmi baja. Jó babázást!
2009. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A prevenártol másnap volt a láz 7 hónaposan az elsőtől. Másodszor már nem volt.A kötelezö oltásoknál megusztuk láz nélkül.
2009. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mis is most kaptuk meg a perevenát és csak másnapra jött elő a hőemelkedés. Szóval biztos, hogy nálatok is csak az oltás miat van. Mi 5 hónaposak vagyunk.
2009. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!