Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ilyenkor kedvetek bármihez...

Van ilyenkor kedvetek bármihez is?

Figyelt kérdés
Jó car idő van.A babám alszik végre,de nagyon nyügi volt ma,biztos az idő.De nem is csoda,nekem sincs kedvem semmihez,pedig most tudnék haladni,pl vasalás,de annyira nem érdekel.Ti hogy vagytok ilyen időben?
2009. jún. 22. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy. Pluszba még az előző kérdést én tettem fel (Egész nap elégedetlenkedik, és sír a kislányom) Lenne ezer dolgom. Főzni, mosni, összepakolni a párom cuccait mert ráadásul reggel utazik el 2 hétre. Nyügös nap ez a mai.
2009. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen. Én ma már aludtam is egyet a gyerekkel, mert halálosan fáradt vagyok, meg ez az idő sem valami jó, olyan elbújós idő van.
2009. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan "kistesócsináló" idő van... :)) Amúgy lenne ezer dolgom de nem tudom rávenni magam. Inkább itt nézelődök amíg alszik a pinduri.
2009. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom fél tíztől fél egyig aludt. Tudtam volna haladni a vasalással pl., de nem tettem. Ehelyett én hülye, néztem a Szomszédokat az m1-en, ettől még nyomottabb lettem. :) Épp karácsony környékén járnak... :)
2009. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem 10 perce aludt el a 22 hós kislányom, szar a kedvem és minderre még meg is vagyok fázva, a szemem majd' kiesik de azért itt ülök... :-)

Üdv.

2009. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már azt hittem velem van :) baj de látom nektek is nyomott a hangulat ma........
2009. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,az időből ídóből ítélve,ma sem lesz jobb napunk:-(
2009. jún. 23. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!