Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás miatt nem eszi a...

A fogzás miatt nem eszi a tápszert kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7,5 hónapos, és már két hete alig eszik tápszert. Eddig reggel és este is megevett 130-160 ml-t, tizóraira már gyümit eszik, délben húsos főzeléket, uzsonnára gyümit (mert a tejpépet sem eszi igazán), viszont a tápszert nagyon nem akarja enni mostanában. Reggel még csak - csak megeszik 130 ml-t, gondolom addigra jobban megéhezik, de este alig eszi meg a 100-at. A múlt héten bújt ki az egyik alsó kis fogacskája, a mellette lévő is meg van dagadva. Eddig jól aludt éjszaka is, de mostanában felkel többször is, van hogy a cumi elég, de van hogy egy kis tea is kell, hogy visszaaludjon. Valamit a tápszer mellé nem lehetne neki este vacsira adni, hogy egy kicsit jobban aludjon? Mert éjszaka szerintem amiatt is felkel, hogy éhes is, mert nem úgy sir fel, mint akinek fájna a foga. Vannak ezek a jóéjt pépek, azok használnak valamit, vagy nem? Egy jó pár tanácsot szivesen fogadnék. Köszönöm!
2009. jún. 22. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, ezt én is írhattam volna. A lányom 6 hós, fogzik, az alsó 2 kint van, most jön a felső, de azt nagyon megszenvedi. Az enyém sem eszi a tápszert annyira, és éjjelente sokszor felkel. Ma éjjel vissza sem tudtuk altatni, virrasztottunk vele 2 órát..

A dokink azt mondta, hogy estére, vacsira is lehet neki adni húsos főzit, ha megeszi, mert az laktatóbb, és utána egy kis tápszert. Ma én is kipróbálom...

amúgy figyelem majd a válaszokat, mert nekem is aktuális és jobb ötletem nincsen

2009. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő hogy a felső fogakat ha jönnek kifelé akkor nagyon tudja zavarni a cumisüveg és ezért nem eszik az enyém belőle egyáltalán. próbáljátok meg kanállal nálunk bejött
2009. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!