Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos fiam fogzás miatt...

7 hónapos fiam fogzás miatt nem hajlandó fozeléket enni. Lesz baja ha most 1-2 napig csak tápszert eszik?

Figyelt kérdés
2-es tápszerrol van szó. Mindennel próbaltam már kinálni, de semmi nem kell neki. A fogak majdnem hogy áttorték az inyét.A patikában kapható szereket már mind kiprobaltam, semmi nem hasznal.
2009. nov. 9. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy lesz baja, adj neki tápszert ha azt szívesen eszi.
2009. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem mert a dobozra napi 600 ml van rairva, hogy annyit lehet adni. Neki 240 ml egy adag. De ezek szerint ami a dobozra van rairva az csak egy kb/minimalis mennyiseg amit meg kellene ennie egy babanak?
2009. nov. 9. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
600 grammot lehet adni? én ilyet még nem hallottam. milyen tápszert eszik? ezek a számok nem határok, h ennyit szabad csak és kész, hanem a gyártó azt gondolja, h eszik mellette mást is, tehát pl. nap 3szor eszik tápszert, 200 milit és akkor az 600. 7 hónaposan kb ennyi lenne az adagja, ha főzeléket és gyümit enne napi 1szer 1szer. ez babánként változik, szóval a dobozra írt dolgokkal ebben az esetben ne foglalkozz.
2009. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet nálunk is, nem volt hajlandó megenni semmit a tápszeren kívül. Kérdeztem az orvost hogy mi legyen, azt mondta azt adjak neki enni amit elfogad. Pár napig csak tápszert evett, (azért próbálkoztam a többi étellel is) de néha egy kis gyümölcs lecsúszott, főzelék egy kanállal sem. Enni kell. A dobozon az van hogy kb mennyit kell meginni neki, nálunk azok sosem működtek... 4hónaposan evett 220at, most 9hónaposan meg csak 160at egy alkalommal. Osanitot is próbáltad? Nagyon hatásos volt nekünk. Valamelyik webpatikában láttam, vidéken nehéz kapni.
2009. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Milupat eszik. Akkor ezek szerint lehet tobbet is, en azt hittem az a szam azert van rajta mert ennyi a javasolt napi mennyiseg, hogy ne hizzon el a baba vagy nem is tudom miert...akkor ezek szerint en vagyok a hulye:)

Kulfoldon lakok, igy nem tudom ti miket adtok a babatoknak, de en az itteni osszes szert kiprobaltam, egyik semn az igazi.

Koszi szepen mindenkinek a valaszat!

2009. nov. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!