Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelenthet, hogy babam...

Mit jelenthet, hogy babam egyre tobbszor sir fel ejszaka?

Figyelt kérdés
6 honapos, meg nincs foga es nem is duzzad az inye, de egy honapja egyre rosszabbul alszik ejszaka, kb egy hete pedi neha felsir fajdalmasan, alig tudom megvigasztalni, a szeme csukva, szopizni nem ker, csak sir. nagy nehezen ringatva meg tudom nyugtatni, de inkabb megeloznem. van valami otlettek? nappal is nyugosebbnek tunik, mikor kezdodtek a gondok mar mindenki a fogat mondta, de azota(1 jo honapja) sincs semmi valtozas. elkezdtunk kostolgatni, de nem tunik ugy, hogy a pocija lenne. volt mar valaki hasonlo helyzetben?
2009. jún. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, másfél hónapnyi éjszakázás után egyszer csak megjelent két fog. Amikor észrevettük már fehéredett, egy nap múlva kint volt. Előtte semmit nem láttunk az ínyén. Így legalább nem kapott gyógyszereket.
2009. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoval nalatok is igy volt es lehet a foga a ludas? en mar nagyon szeretnem, ha tortenne vegre valami, mert igy tanacstalanul allunk az gyerek agya mellett...
2009. jún. 22. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a foga. Nálunk is az okozta/okozza az alvászavarokat. Előtte végigaludta az éjszakát (este 9-6-ig) de én láttam is, hogy duzzad az ínye. 7 hónapos múlt, mikor az első kijött neki. Most szenvedünk a 4.fogával. 9 és fél hós a kisfiam. Próbálj meg viburcol kúpot (homeopátiás) adni, igaz ez 3-4 óráig hat, de hatásos a fogzós, vagy felkelős babáknál.
2009. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, amikor kinőtt a két fog, hirtelen minden rendbe jött. Előtte nem akartuk elhinni, hogy a foga okozza, mi sem értettük mi a baj, már azt hittük valami nagyobb probléma áll a háttérben. És tessék: a két fogacska okozta az egészet. 1.
2009. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!