Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszitettem a szuzessegemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem a szuzessegemet egy 7evvel idosebb fiuvam, de nem jartunk semmi se volt koztunk csupan 1 ejszaka tobbszor is es en meg beleszerettem. Mit csinaljak h verjem ki a fejembol? Nekem o volt az elso

Figyelt kérdés
vajon tetszek legalabb neki ha mar elvette a szuzesegemet ?
2008. szept. 25. 17:22
 1/6 anonim válasza:
100%
Gondolom még nagyon fiatal vagy, és lehet, hogy várnod kellett volna még az első alkalommal... Lehet, hogy azt érzed, hogy beleszerettél, de csak a saját tapasztalatomból indulok ki, mikor azt írom, hogy a szerelem nem azt jelenti, hogy valakire sokat gondolsz, hanem érzed, mélyen a szívedben, hogy összetartoztok... Ha a fiú azóta nem keresett, lehet, hogy nem érdemes foglalkoznod vele. Az első alkalomra mindig emlékezni fogsz, és biztosan vonzónak talált, hogyha szeretkezett veled, ez nem is kérdés, de lehet, hogy csak ennyi... Szerintem még várj egy kicsit a további szexxel, én is 18 évesen kezdtem el, és nem bánom, érett döntés volt, hogy idáig vártam...
2008. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre azt tudom mondani, nem a legszerencsésebb módja volt ez a szüzesség elvesztésének. Attól tartok, nagyon fiatal is vagy. A „legalább tetszek neki” kérdés kicsit naiv – ne haragudj– nyilván tetszel neki, ha megdugott; az viszont már más kérdés, hogy ezek után akar–e Veled járni. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de 99%, hogy nem. Az együttjárást általában nem szexszel szokták kezdeni. Idősebb korban (20 felett) előfordulhat, de én azt se tartom szerencsés kezdetnek. Sajnos ha egy fiú a megismerkedéskor rögtön erre akar térni, akkor igen–igen valószínű, hogy nem párkapcsolatot szeretne létesíteni a lánnyal, hanem egyéjszakásat. Persze az egyéjszakással –noha speciel nem az én formám– nincsen gond, ha mindkét fél pont ennyit akar, és ezzel kölcsönösen tisztában vannak (és lehetőleg 18 felettiek); de rohadt nagy bunkóság ezt olyan lánnyal csinálni, aki nyilván többet szeretne, és ninsc még bizonyos dolgokkal tisztában. (Pl. azzal, hogy ha a pasi rögtön a szexre tér, akkor valószínűleg nem járni akar vele)

Hogy mit csinálj? Megpróbálhatsz beszélni a sráccal, de készülj fel: lehet, hogy nem fog tetszeni a reakciója. Sok jót nem néznék ki belőle a leírtak alapján.

Biztos, hogy beleszerettél? Jó volt az első szex? (Volt orgazmusod?) Nem lehet, hogy csak azért érzed így, mert ilyen közel kerültetek egymáshoz?


Akárhogy is: arra gondolj, lehet, hogy hibáztál, de nincs veszve minden!!! Ne hallgass azokra, akik a történteteket megtudva esetleg valami sértőt mondanak Rád!!!

Lehet, hogy egyszer hibáztál, de hogy a jövőben mi lesz, az csak Rajtad múlik. Legközelebb azzal a sráccal állj szóba, aki beszélgetést kezdeményez, elkéri a telefonszámodat, randevúra hív, és a megismerkedés napján max. megcsókol. És ha még nagyon fiatal vagy (nem vagy még kb. 16 éves), akkor a szexszel várj még egy kcsit. Ennek érdekében jobb lenne korban Hozzád illő fiúkkal ismerkedni!

2008. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

off

gratula az előttem szólónak!

ilyen megfontolt, életszerű és -merem azt mondani- bölcs hozzászólás ritka ezen az oldalon- és főleg ilyen témában!

on

2008. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első elég mély nyomot hagy mindenkiben, ne elfelejteni próbáld a kapcsolataidat, hanem földolgozni.
2008. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, békélj meg vele magadban, mint egy (szép) emlékkel, ez volt, megtörtént. Szerintem sem lesz igazán jövője a "kapcsolatnak" ha még megkeres, lehet hogy csak egy újabb menetre kellenél neki.
2008. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy hasznosnak találtad a hozzászólásomat, kedves utánam szóló! Remélem, -és ez a legfontosabb, ezzel a Kérdező is így lesz?


Hogy vagy, csajszi? Remélem, nem vagy nagyon magad alatt! történt azóta valami? Írj, hogy mi a helyzet!

(Ha akarod, privit is írhatsz nekem.)

Hypathia

2008. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!