Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még cicizős 17 hós gyermeketek...

Még cicizős 17 hós gyermeketeknek hogyan alakul egy napi étrendje? Miket adtok nekik enni?

Figyelt kérdés
Főleg a reggelik érdekelnének,mert nálunk ez nagyon problémás.Egyszerűen semmilyen szendvicse,se májast,se felvágottat,se rántottát nem eszik a gyermekem.Alíg tudok mit adni neki reggelire.Eddig ette a lekváros kenyeret most meg már csak lenyalja róla a lekvárt.Nem tudom mi tévő legyek.A grizet,tejpépet csak akkor tudom megetetni vele,ha nagyon lefoglalja valami és nem nézi meg mi van a tányérban :)Iszik még a cicin kívül tejet babátok?
2012. ápr. 27. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
16 hósom van (cicizős). Mostanában vele is elkezdett problémás lenni az evés. Mostanság joghurtot adok neki reggelre (kenyeret szaggatunk bele) vagy pudingot (főztem), krémlevest (meg persze még én is grízet), mert újabban ő is szórakoztatva akar enni, illetve kenyeret nem nagyon. Holnap azért mégis bepróbálkozom majd egy sajtos kenyérrel, hátha átment már rajta ez a finnyásság. Tejet nem adtam még neki inni sose, habár már megfordult a fejemben, szóval nem tartom rossz ötletnek. De egyelőre maradunk a tejes ételek mellett. Reménykedjünk, hogy egy idő után átmegy rajtuk ez a válogatás és (újra) jobban fognak enni.
2012. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

akkor úgy látom máshol is van ilyen helyzet:)

reméljük gyorsan elmúlik náluk :)

2012. ápr. 29. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mindenkinél ez a probléma. Lányom 17 hónapos. Na szóval én vajas kenyeret adtam neki, most ami jobban bejön neki, ha vajkrémmel kenem meg. (Parmalat, vagy Milli) ezekből natúrt vagy zöld fűszereset szoktam venni.

Mi nagyon hadi lábon állunk a tejjel. A lányom egyszerűen még megkóstolni sem hajlandó. Lehet azért mert rendületlenül cicizik.

2012. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanaz,mint nálunk,csak a fiam csupasz kenyeren kívül semmilyet nem hajlandó megenni.:)
2012. ápr. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!