Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babaúszásr...

Mi a véleményetek a babaúszásról? Valaki hordja a babáját? Ha igen mikor lehet elkezdeni? Érdemes? 7 és fél hósak vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A babaúszást 3 hósan kell kezdeni, mert 6 hós korukig van búvárreflexük. Azt viszont nem tudom, hogy utána mikortól foglalkoznak a picikkel.
2009. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeen!

4 hós és imádja!

Eddig háromszor voltunk, legutóbb már merülhetett is.


Állítólag 6 hós koráig van búvárreflexük, de ez babánként más és más.


A mi csoportunkban a mi babánk a legkisebb, és másfél-két évesek is vannak.


Egy próbát mindenképpen megér!

Akkora élmény!

2009. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon tuti, majd én is szeretném, de még csak 2 hónapos a babám. Úgy tudom 3 hónapos kortól lehet menni, szóval ti már mehettek.

Részletekért: www.babauszas.hu

2009. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy tudtam, mielőbb jobb elkezdeni.

Én vinném, ha lenne a környékünkön, de a legközelebbi városban csak szombat reggel 8-kor van-jó, mi?... És 6000 ft/alkalom, ami szerintem baromi sok!

2009. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vittük először, 5 hónapos. Tény, hogy 3-4 hónapos kortól ajánlják, és 6 hónapos korig érdemes elkezdeni a búvárreflex miatt, de szerintem ez nem kizáró ok. Ha megvan a hely, ahova vinnéd, hívd fel őket, kérdezd meg. Amúgy nagyon jó elfoglaltság és nagyon jól megmozgatja a babaát, csak ajánlani tudom! Nálunk 2000 Ft/alkalom, de ha bérletet veszel, akkor olcsóbba.
2009. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kilenc hósan kezdtem vinni a babámat. Első alkalommal megnézték, hogy van-e búvárreflexe, és megvolt még, így gond nélkül járhatunk. Ráadásul nagyon olcsó is, 4 alkalom 4800Ft, és szerintem szuper. Nincsenek túl sokan, van idő 1:1 foglalkozásokra is. Mindenképpen érdemes. A picur is imádja, én is szeretem, és egy másfajta 'játék', mint amiket a hétköznapokban játszunk. Jó kikapcsolódás, jó együttlét, és nem utolsó sorban sokat tanulnak. Szerintem mindenképp próbáljátok ki, hogy járhattok-e. Egyébként három hónapos kortól lehet nálunk is járni.
2009. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi most kezdjük 3,5 hónapos 2500Ft alkalom vagy 4 alkalmas bérlet, amit 6 hétig használhatsz fel 8000Ft.
2009. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is járunk,3,5 hós kora óta,heti 2x!Már 9 hós a kislányom és imádja!Már a Balatonban is úsztunk idén,és alig lehetett kirángatni a vízből,sőőőőt ma voltunk élményfürdőbe és amint meglátta a vizet majdnem kiugrott a kezemből!

Vidékiek vagyunk és 1 alkalom 1500 ft nálunk!

2009. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!