Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt és mit...

Miért csinálja ezt és mit tegyek hogy visszaszokjon hozzá?

Figyelt kérdés
Kisfiam, amióta a héten megkapta a 2 hónapos oltását, nem akar a babakocsiban megmaradni. Hazafele az orvostól végig üvöltött benne, és ha belerakom folyton üvölt, úgy, hogy muszáj kivennem belőle.

2012. ápr. 29. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Megjött a meleg idő. Nem lehet, hogy melege van benne? Nálam tavaly ez volt a gond.
2012. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy köti a rossz emlékhez. Mondjuk nem nagyon értem, hogy ordító gyereket miért nem vígasztaltál meg, mielőtt a babakocsiba raktad? Dajkálni kellett volna, amíg megnyugszik.

Vélhetőleg elfelejti egy idő után.

2012. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt belerakom, nyugis. De ha mennénk bevásárolni vagy sétálni, és észreveszi, hogy a kocsiban van akkor kezdi el. Előtte semmi gond nincs. Ha sír, akkor természetesen kiveszem, mert nem bírom hallgatni, de visszatenni nincs szívem már.
2012. ápr. 29. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is volt ilyen, én a cicivel vigasztaltam meg és "megharagudhatott" rám, mert azt követően ordított, ha cicivel kínáltam. Először nem is értettem most mi van, csak, amikor már mindent kizártam, erre gondoltam. De tényleg elfelejtette és újra cicista lett :)))
2012. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(uccsó vagyok)


ja, és 3 napig tartott és lefejt tejet pohárból kapott, úgy kellett neki. És álmában elfogadta.


Próbáld meg kenguruba, hordozókendőben, karodba kivinni picit, többször naponta kis időre, h ne fáradj el nagyon. Aztán 2-3 nap után próbálkozzatok ismét a kocsival. Remélem minden rendbe jön.

Azóta én is cumival, vagy játékkal terelem el a figyelmét és otthon kaphat cicit, amennyit szeretne :)))

Kitartást!!!!

2012. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg lett vigasztalva oltás után. Fél órát voltunk pluszba a váróteremben, meg is lett szoptatva. De egyszer csak haza kell mennünk onnan is. Egyszerre fogni őt meg tolni a kocsit nem tudom, egy ideig igen, de 4utcát azért nem.
2012. ápr. 29. 14:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Hordozókendőben szoktam kivinni. De köszi a tanácsot! :)
2012. ápr. 29. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne vedd a szívedre, ha valakitől nem olyan választ kapsz vagy nem olyan stílusban írnak, amit megszokott az ember. Hát persze, hogy te adod meg a babádnak a legjobbat a világon. Különben eszembe jutott, hogy, amikor a mózest kicseréltem a sport részre, akkor is sírt, mert nem azt szokta meg és nem is akart elaludni, pedig előtte a babakocsi volt a megmentőm. Jó lesz minden meglátod!
2012. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!