Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek éjszakai bepisilés...

Mit tegyek éjszakai bepisilés ügyben?

Figyelt kérdés

Már egy éve nappali szobatiszta a fiam. Éjszakára kérte a pelust, habár nem pisilt bele. Már kb. fél éve csak párszor ment bele. A pelenkákat azért dobtam el, mert kiment a gumija, elszakadt meg ehhez hasonlók. Olyan két hete forma egy este közölte velem, hogy ő nem kér többet pelenkát, már nagy fiú és többet nem kell. Igen ám, de azóta minden éjjel bepisil. A lepedője alá teszek pelenkázó lepedőt, de minden nap jöhet a tiszta ágynemű, tiszta pizsama.

Ha valakinek van valami jó tippje esetleg?

Köszönöm



2012. ápr. 29. 14:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul soroltam a kérdést a babák kategóriába, a kisgyerekekhez kellett volna, hiszen 3 éves gyerekről van szó.
2012. ápr. 29. 14:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg éjjel felkelteni, hogy "gyere, menjünk pisilni" Nálunk ez bevált, minden éjjel 2-kor felkeltettem, kb 1 hét kellett neki, és ráállt, utána magától felkelt, jött és szólt hogy pisilnie kell! Sok sikert és kitartást!
2012. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy a lányomat mindig felébresztettem akkor, mielőtt én mentem lefeküdni: ez kb. 10 és 11 óra között volt. Ilyenkor félálomban pisilt, és 99%-ban reggelre nem volt baleset. Másik jó tanács, hogy lefekvés előtt 1 órával már ne nagyon igyon semmit, ha megoldható!
2012. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!