Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan menjek vissza dolgozni...

Hogyan menjek vissza dolgozni gyed után?

Figyelt kérdés
gyes mellett vissza szeretnék menni dolgozni 6 órában de nem tudom hogyan lehet a heti 30 órát letölteni.Van-e megkötés ugyanis altató assziszt. vagyok és ha ügyelhetek 8+16 óra és egy napot 6órában teljesítek akkor meg van a heti 30óra.Lehet-e igy tudja valaki vagy tudtok-e online munkaügyi tanácsadót?Illetve hogyan számfejtik a gyest és a fizut összecsapják?

2012. ápr. 29. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

úgy tudom nincs megszabás, csak a 30 legyen a max :)

majd ezt biztos megírják.


gondolom a fizudat a kórháztól kapod, a gyest pedig az államtól, minden hónap első munkanapján van az utalás, családi pótlékkal együtt

2012. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kötelező, ha a munkaadód akar foglalkoztatni, akkor megoldják 6 órában, ha nem akar, akkor úgyis azt mondja, hogy 8 óra meg még kéri a z összes többi túlórát is. Volt ismerősöm, aki ezért nem tudott gyerekkel visszamenni dolgozni.

A GYES-t az Államkincstártól kell igényelni.

2012. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!