Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt vettem észre, hogy vízköve...

Azt vettem észre, hogy vízköves lett a cumisüveg belseje, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy cumisüveg, amiből csak vizet kap a kisfiam és amikor mostam el, akkor vettem észre, hogy egy kicsit vízköves a belseje! Mivel tisztítsam ki? Vízkőoldózzam aztán meg alaposan mossam el és főzzem ki? Jó lesz így?
2009. jún. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vízkőoldózod akkor nagyon alaposan mosd el és főzd ki többször is. Természetesebb módja ha ecettel próbálod, de azt is alaposan öblíteni, kifőzni.
2009. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tölsd meg vízzel és önts hozzá ecetet. hagyd úgy pár órán kerszetül, utána egyszerűen szivaccsal töröld meg belülről(vagy üvegmosóval), öblítsd el alaposan vízzel, és kész vegyszer nélkül.
2009. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én pasi vagyok de ha elfogadsz egy tanácsot tőlem én az ecetre szavazok kiváló vízkőoldó!én úgy csinálnám,hogy beáztatnám forró ecetes vízbe,utána kiöblités,kifőzés.vegyszert semmikép nem használnék.
2009. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vízkőoldót nem használnék semmiképp, ha nem jó az ecet, akkor megpróbálkoznék a sóval, de ha így sem jó, kidobnám.
2009. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ecet,citromlé is kiváló.Ha annyira makacs,akkor csak antúr öntsd bele,és ne higítsd vízzel,kicsit üvegmosóval dirzsi-dörzsi,olyan nincs h nem jön ki.Semmiképp ne vegyszerezz!
2009. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kifőzni szoktad,akkor tegyél a vízbe citromsavat /gyógyszertárban grammra lehet venni/.

Én azzal szoktam leszedni,heti 1x

2009. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom miért nem a legegyszerűbb megoldás jutott eszembe (ecet és citromsav)!?! :)
2009. jún. 23. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2009. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!