Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik Cukor-tartósítószer-sz...

Létezik Cukor-tartósítószer-színezék mentes ivólé, tea, rostos üdítő.7-8hónapos körüli babáknak?

Figyelt kérdés

Márkákra lennék kíváncsi,és hogy hol/mennyiért lehet őket venni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 23. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hipp Alma-csipkebogyó gyümölcslé. Ötszörös higításban adom (lehetne magában is), imádja a lányom (8 hónapos). Csak az a baj, hogy csak 3 napig lehet felbontva tárolni. Egyébként 300 Ft körül van egy üveg (2 dl).
2009. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elfelejtettem: DM, Tesco, ahol kapható
2009. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sparban szoktam venni Cupp bébi teát. Ebben csak fruktóz van, nincs benne tartósító sem. 2 dl-es, szívószálas kiszerelésben kapható, 109 Ft.
2009. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Humana italait tudom ajánlani, abban sincs semmi, az almalevet kóstolta már a fiam, de most Gyümölcsvarázs van itthon, ez pl. bio. Vízzel kell hígitani. Nem tudom mennyibe kerül, mert kaptam őket, de láttam a Tesco-ban és szerintem sok helyen lehet kapni, ahol bébikaják is vannak (DM, Rossmann, Cora, Tesco, stb.). Sem cukor, sem tartósítószer, sem színezék, semmi ilyesmi nincs benne.
2009. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hipp babaital többféle ízben van, a Sparban most 0,5 l 320 Ft körül van. Ez jó ár. Van még Müllerben saját márkájú az 7 dl és 280 Ft körül van. De Dm-ben is tudsz sokfélét venni ami cukor, szinezék és tartósítószer mentes. Én a Müllerben szoktam venni, mert ott a legolcsóbb, a Dm drágább. De most ez a 320 Ft-os a Sparban is jó áron van.
2009. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.azért kérdeztem,mert mind amit néztem tartalmaz cukrot.most nestle-t vettem,erre az van írva hogy cukor tartósító és színezék mentes.én is hígítva adom neki.
2009. jún. 23. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!