Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni savanyú káposztás...

Lehet enni savanyú káposztás kaját terhesség alatt? Szénsavas üdítő?

Figyelt kérdés
nem lesz hasfájós ezektől a pici?olyan szívesen ennék székely káposztát de nem merek hátha hasfájós lesz a későbbiekben.ti ittatok szénsavas üdítőt?
2011. aug. 8. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze
2011. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan, a pocakodban nem lesz hasfájós, a későbbiekben sem attól, hogy most eszel
2011. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus! Majd ha szoptatsz akkor esetleg kerüld ezeket! De most... Tatárbifsztek, nyers tojás, energiaital. Mindent ehetsz nyugodtan! Amúgy a legtöbb baba hasfájós, és nem azoktól, amiket terhesen ettünk velük.
2011. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt egyél,igyál,ami jólesik.Hasa attól fájhat majd,amit szoptatás alatt eszel.Azt mondják nem jó a szénsavas üdítő a kismamáknak,de én nagyon kívántam,így hetente 2-3-szor bizony lecsúszott.Arra figyelj,hogy ne aszpartammal legyen édesítve,az árthat a magzatnak(ezt olvastam valahol).
2011. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18 hetes terhes vagyok és ma székely káposztát ettem ebédre! Akkor kell vigyázni a káposztás dolgokkal, hogy ha nem terhesen nem bírtad, ha akkor is bírtad akkor nincs gond! És néha napján én is megiszom a szénsavas üditőt. Sőt a lányommal volt, hogy nem is tudtam mást meginni csak szénsavasat, mert attól nem volt hányingerem. Egy napig sem volt hasfájos a lányom!
2011. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ami jólesik , abból bármit-csak ne bármennyit, nehogy felfújjon! Ez az alapszabály.
2011. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) mindenki azzal riogatott hogy meg ne próbáljak enni mert ez meg az lesz.....:D
2011. aug. 8. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyél-igyál amit csak jólesik. Kivéve persze az alkoholt! :o) Boldog babavárást!
2011. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na hát azért nem akármit, pl a szénsavas sem ajánlott, a nyers húsok, tojás, penészes sajtok, máj, kagyló/rákfélék csak egy néhány listából. De nem azért, mert hasfájós lesz, hanem mert nagyobb az ételfertőzés/mérgezés veszélye, mivel nem tudja a szervezeted kezelni úg yilletve nem kaphatsz rá gyógyszert, vgay mert túl meges az A vitamin tartalma és vetélést okozhat, vagy mert magas a nehézfém tartalma ami mérgező a babára jobban mint rád, ilyenek.

De savanyúkáposzta mehet minden mennyiségben.

2011. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Alkoholt abszolút nem merek pedig kicsit vérszegény vagyok és a védőnő azt mondta h napi 1decit osszak be mert elméletileg attól jobb lesz.de én azt sem merem.

Tengeri herkentyűket nem ettem még nem igazán merem ki próbálni:)

2011. aug. 8. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!