Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok strandon másfél év...

Voltatok strandon másfél év körüli babátokkal a hétvégén?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Bár nekem nincs gyerekem de én undorítónak tartom azt, hogy olyan picikkel járnak strandra...

Nekem ha lesz gyerekem leghamarabb 3 éves korába viszem csak.

2012. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

miért?

van úszópelus

2012. máj. 1. 13:17
 3/11 A kérdező kommentje:

a lányom imádja a vizet, jól érzi magát.

nem pisil vagy kakil bele, épp azért vettünk úszópelust és kisnadrágot.

nem értem mi baj lenne akkor a stranddal?


Ráadásul ott vannak gyerekek, kell nekik is a társaság, nem ülhetsz a meleg lakásban egész nyáron a gyerekkel

2012. máj. 1. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Elsőnek üzenném, hogy én meg a nagy, hájas, löttyedt öregeket undorítóbbnak találom akik órákig meresztik a hátsójukat a vízbe...mert ők aztán biztos kiszállnak a vízből ha pisilniük kell...

Kérdező!

Mondjuk én inkább természetes vízhez szeretek járni, mert nagyon taszít a fent említett látván a standokon, meg az hogy mint a heringek úgy vannak egymáson az emberek, de van egy pár ismerősöm akik voltak a hétvégén a gyerekkel és jól érezték magukat, jó meleg volt hozzá. :)

2012. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi!

Igen, bár itt a környékünkön nincs azt hiszem természetes víz, ill a Duna, de attól félnék

2012. máj. 1. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Ja, persze, én sem a Dunára gondoltam. :)

A strandon sem lesz baj, vannak direkt gyerek medencék, azokkal még ki vagyok békülve. :D

2012. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Kedves első,már most sajnálom a leendő gyermeked
2012. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves 4/7-es, Te is olyan löttyedt, hájas stb. leszel, mint akiket most ócsárolsz! A megöregedett, megfáradt "öregek" nevelték a korosztályodat, nem ezt érdemlik!
2012. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MÉszáros Zoltánné válasza:
Én is voltam Ráadásul a Velencei tavon,vonattal.Az utazás odafele érdekelte, visszafele átaludta.Ha van elég energiád ahhoz hogy pancsolj vele,meg futkoss utána menjetek, van pelus,de amúgy se kakilnak a vízbe a babák,napvédő krém, kalap, mellény vagy beülős úszógumi....imádják a vizet többnyire.A gyerekeim 3 és 1 évesek lesznek nyáron,és amint lehet megyek velük a strandra!
2012. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, a kislányom is imádja, amiket írtál már beszereztük, én is szeretek kint lenni alevegőn és ő is

köszi

2012. máj. 6. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!