Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az úszópelenkát?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mielőtt belemegyünk a vízbe ráadom, fürdünk, kijövünk, leveszem róla, és ráadom a rendes pelenkát, majd amikor újra be akarunk menni a vízbe fürödni, újra ráadok egy új úszó pelenkát? akkor ha egy nap vagy 10x megyünk be a vízbe, az 10 db úszó pelenkát jelent, vagy mi? Ti hogyan szoktátok csinálni? :-)) Köszi!
2009. jún. 23. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Úgy, hogy vettem egy úszógatyót a picinek, így aztán nálunk ez nem is kérdés...

(igaz, hogy ezt idővel kinövi, de szerintem így is jobban megéri, mint ha több csomag úszópelust veszünk, ráadásul környezetbarátabb megoldás)

2009. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ha nem pisil bele(azt látod,hogy sárga),akkor kirakod a napra,megszárad és ha legközelebb bementek ráhuzod,mi így csináljuk,bár nekünk is van uszónacink,de szerintem az nem elég a vízben,csak a parton adom rá,mégsem a pelusban fől egész nap a popija:D,ha kaki van akkor csere.

Üdv.

9.5hós kislegény anyuja

2009. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kirakod száradni, majd ismét ráadod. Akkor is, ha netán nem száradt meg teljesen, úgyis a vízbe mentek :-)
2009. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!