Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos fiammal babaúszásra...

3 hónapos fiammal babaúszásra megyünk. Mit vigyek magammal első alkalommal?

Figyelt kérdés
És örülnék, ha mesélnétek arról, hogy nálatok hogyan zajlik egy babaúszás.
2009. jún. 23. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Úszópelus, vagy úszógatyó, egy nagy törölköző, tiszta pelus (úszás utánra persze), magadnak, meg a kísérődnek papucs, anélkül nem engednek be, és én szoktam vinni babafürdetőt is, zuhanyozásnál azzal mossuk le.

Mást nem.

Magadnak is persze törölköző, de azt gondolom nem kell külön mondanom.


Nálunk a babaúszás úgy kezdődik, hogy mondókák közben vannak a feladatok, mennek a szülők a babákkal körbe-körbe a medencében.

30 perc a foglalkozás, aztán a medence egyik sarkában még lehet játszani a picurkákkal, bár az enyém addigra kidől... 4 hós, és 3 hete járunk...


Imádni fogjátok!


Ja, és azt nem írtam, hogy nálunk a 3. alkalommal kezdtük el a merülést, előtte csak szoktattuk a feladatokhoz, a közösséghez és az uszodához.

2009. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Én izgulok a csöppöm helyett:)! Már itthon próbáljuk a hűvösebb vízhez szoktatást. Hát olyan furán néz rám, mikor finoman hidegebb vizet öntök a fürcsivízhez:).

Izgulok, hogy ő is élvezni fogja e.

Üdv

2009. jún. 24. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!