Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy variáljam a zöldséget és...

Hogy variáljam a zöldséget és gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám. 4 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást, bár anyatejes volt, napi egyszer kapott tápszert, amit nem nagyon szeretett, a tejci nem volt elég neki önmagában, alig hízott. Délben adok neki kanalaznivalót, nagyon szereti, ügyesen eszi. Ez az étkezés pluszban van, sőt utána még cicizik is, azóta szépen gyarapszik. Ha nem akarok még plusz étkezést bevezetni, és egyenlőre elhagyni sem szoptatást, hogy csináljam, hogy zöldséget és gyümölcsöt is kapjon. Egyenlőre keverem almával, barackkal a zöldségeket. Csak nem akarom azt sem, hogy rászokjon, és majd később önmagába ne egye meg! Jól csinálom, vagy változtassak?
2009. jún. 23. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keverd, egyik nap kapjon gyümit másik nap főzeléket.
2009. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsit bonyolultra sikeredett a leirás de ha jol értem akkor most mindent adsz neki? (délre).

mert szerintem ehet egyszer magában s.répát, vagy barackot vagy banánt is.

egyébként jól csinálod (szerintem).

viszont annyiban változtatnék hogy vagy legyen gyümölcs vagy zöldség. később ha kap délben főzeléket akkor kell majd inkább a zöldség.

2009. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, kicsit bonyolult a történet, de az életünk is bonyolult:-). De jól értettétek, tulajdonképpen a napi táp helyett kapja az ebédet. Akkor inkább úgy próbálom, hogy vagy csak gyümölcs, vagy csak zöldség, és azt sűrítem valamivel. Nekünk az üvegesek önmagukban nagyon folyósak, meg kicsit spórolásból is próbálom turbózni az üvegeseket, így 2 alkalomra elég. Persze, nem ezen akarok spórolni... De egyenlőre még ugye nem ehet olyan sok mindent, elsietni nem is akarom. Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 23. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!