Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen indul meg a tejem....

Nehezen indul meg a tejem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hét hós múlt a babám, hat hóig csak szopizott. Mostanában egyre nehezebben indul meg a tejem, van hogy perc is eltelik, mire érzem hogy jön. Nem is nagyon nyel előtte. Ha türelmes, vagy még nem farkaséhes és nyűgös, akkor nem gond, de ha igen nehezen várja ki és bepörög. Egyébként meg ha beindul akkor elég az egy ciciben levő mennyiség is neki, tehát nem mennyiségi gond van. Mivel segíthetem? Ha nyügös, előtte masszírozni sem nagyon érek rá. Mi van még módszer, ami beválhat?

Szeretnék addig szopiztatni, amíg csak lehet.


2009. jún. 23. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van mellszívód akkor kezd el pumpálni és amikor már jön a tejcsi, tedd a babát cicire.
2009. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam pont ebben a korszakban, azaz 7 hós volt a babám mikor így volt, de inkább délután és este volt igazán gond, én elkeztem többet inni, nem tudom, hogy az segitett. Akkor többet is idegeskedtem, lehet,hogy az is sőt biztos, hogy közrejátszott, most 8és fél hósak vagyunk, de minden helyre állt. Azt mondják az is mindig változik, biztos neked is helyreáll.
2009. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!