Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes tápszeres kisfiam...

6 hetes tápszeres kisfiam nehezen kakil. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Néha még a pukival is gond van. Kapja az Infacolt, de sajnos még így is sokszor segítenem kell neki a lázmérővel.

Milupa optima 1-es tápszert kap.


2010. okt. 7. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a tápszert nem ismerem, babám Bebát kapott, de nekünk attól voltak gondok. Próbáld plusszban vízzel itatni, ha ez sem segít, enyhe kamillatea, v mecsektea is segíthet. Ha tartósan fennáll a gond, akkor érdemes tápszert váltani (ezt a dokitokkal kell megbeszélni), mert ami egyik babának tökéletes, az lehet h rossz a másiknak.
2010. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Hipp1-est adok 3 hós babámnak, ő is küzdött a szorulással, mondtam az orvosnak, és ő ajánlotta, hogy naponta egyszer adjak neki Alprem tápszert, amit koraszülött babáknak fejlesztettek ki, és attól könnyebben fog kakilni. Használt, már nem szorulásos. Egyébként a tápszer miatt van, általában a tápos babák nehezebben kakilnak. Próbáld ki a Alpremet, reggeli etetés ezzel legyen, és meglátod, higabb lesz a széklete. És itasd minél többet, ez is sokat számit, tápos babának amúgy is plusz folyadékra van szüksége. A legjobb a babaviz. Tudomásom szerint a kamilla szorulást okoz, orvos mondta, a babatea pedig szélgörcsöket. Én sima vizzel itatom, ha esetleg nem fogadná el, enyhén megcukrozhatod.
2010. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kamillateát nem fogadja el, fintorog tőle. Mecsek Baby-t is vettem, akkor az is jó?

Hígnak elég híg a széklete, csak valamiért nehezen jön ki.

De akkor megkérdezem a dokit.

Köszönöm a válaszokat!

2010. okt. 7. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.nekünk az vált be,hogy minden kész tápszerhez 3 csepp minőségi oliva olajat adtunk orvosi javallatra,meg persze az infacol.
2010. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!