Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Ti hány hónapos...

Kismamák! Ti hány hónapos korban kezdtetek vásárolni gyerkőc ruhákat, kiegészítőket? Hanyadik hónapban érdemes elkezdeni a vásárlást?

Figyelt kérdés
Tudnátok belinkelni olyan oldalakat amiken internetes baba ruhákat árulnak, olcsón!
2012. máj. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

www.vatera.hu

itt jó árak vannak

2012. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem szeretnék használtat, azért át böngészem
2012. máj. 1. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát mi a 11. héttől vettünk, ha megtetszett valami. Brendon, Kangaboo, Tesco gyerekosztály - nekünk ők voltak a nyerők, mi sem szeretjük a használtat. :)


38 hkm

2012. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukám már akkor vásárolt mikor 11-12,hétben voltam.De úgy a 24 hét környékén kezdtünk el,a 35. hétre minden meg volt be volt rendezve a szoba,ki volt minden vasalva és összekészítve a kórházi cucc.

Sok ruhát örököltünk szinte fel sem vették őket.Hádába is vettünk rengeteg márkás vadiúj,vagy talán 1-2szer használt ruhákat,az agyon használt ruhákat én sem szeretem nagyon megnézem ha ilyen helyen vásárolok.A H&Mben,a Tescoban,Auchanban,Scamp oldalról is vásároltam,sőt a Brendonból is mert volt sok akció.

2012. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kimaradt a C&A
2012. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. a vateran amugz vannak vadi uj dolgok, én szoktam onnan vásárolni , mert jók az árak. kilehete választani, hogy csak uj dolgokat adjon ki a rendszer
2012. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem vagyok kismama,én még csak készülök a kismamaságra,(a nyáron szeretnénk babát)de a párommal már elkezdtünk venni baba holmikat.Vannak most is jó áron babaholmik és miért csak akkor kezdjünk el vásárolni,ha már a pocakomban van.Már terhesség előtt is lehet vásárolni,és mire megérkezik a baba már jó sok mindene lesz.Jobb sztem apránként megvenni mint egyszerre,mert azt a pénztárca is megérzi,ha egyszerre kell mindent megvenni.
2012. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:
30 hetes voltam, mikor elmentünk megvenni mindent, a lista alapján, amit folyamatosan írtam, kb. a 12. héttől. Nem muszáj előre vásárolni, félre is lehet tenni a pénzt, aztán megvenni mindent. Brendonban vásároltunk.
2012. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!