Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare AC 300-as légzésfigy...

Angelcare AC 300-as légzésfigyelőt hogy tudom kipróbálni, hogy megfelelően működik-e?

Figyelt kérdés
33 hetes várandós vagyok, kaptunk egy alig használt angelcare ac300-ast. Hogy tudom kipróbálni, hogy jó-e?
2012. máj. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szereld ossze es ha mar kesz akisagy, tedd a matrac ala.ha nincs, akkor sik feluletre helyezed es kapcsold be. Menj tole kb. fel meteres tavolsagba, ne nyulj hozza. Ha becsipog, akkor jo. Most erj hozza egy picit es ha elhallgat, akkor mukodik.
2012. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi pont fordítva próbáltuk ki: lapok be a kiságyba - rá a matrac - a kezeddel picit (1 perc) matass a matracon, miután bekapcsoltad a készüléket - majd ne érj hozzá. Ha nem érzékeli a mozgást, riasztania kell! Érzékenységet 3-asra állítsátok!
2012. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is a 2-es szerint próbáltuk ki. be a matrac alá. rátettem a kezemet, majd levettem és kicsit hátrébb léptem a kiságytól.
2012. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!