Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használnátok még légzésfigyelő...

Használnátok még légzésfigyelőt majdnem 8 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Eddig használtuk, de májusban megcsináljuk a gyerekszobát, és ott nem tudom olyan egyszerűen elhelyezni majd a fő egységet. Ráadásul folyton lemerül az elem is, állandóan pittyeg (nem beriaszt, hanem csak csipog, hogy merül az elem), zavaró.

Ezelőtt nem volt, mégis felnőttünk. (Tudom, megvan az esély, ha csak kis százalékban is...) Mégis, ti görcsölnétek rajta, hogy az új szobában is helye legyen?

Eddig nagyon rá voltam zizzenve a témára, de most nem tudom... Közben meg féltem is őt...


2012. ápr. 13. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. A bölcsőhalál annyira nem gyakori, illetve általában fél éves korig következik be. Ritka az, amikor 1 éves korig. Pont egy jó ok, amiért eltedd. Annyira nem pici már, ha mégis biztonságban akarod tudni, akkor szerezz helyette egy bébiőrt.
2012. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi egy éves koráig fogjuk használni (és eleve külön szobában van a baba). Koraszülött intenzíven dolgozom, egyszerűen ez nyugtat meg.
2012. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1 éves koráig használtuk.
2012. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én 17hós koráig használtam,mert akkor kapott új ágyat amibe nem tudtam berakni.
2012. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha a pici amúgy teljesen egészséges, nem érte baleset, nem esett nagyot, stb, akkor ilyen korban szerintem már nem indokolt a használata. Én nem használnám már. Fiam 5és fél hónapos korában leesett az ágyról, akkor tanult fordulni, hát, jól sikerült neki. Korház, megfigyelés, semmi baja nem lett, de bent tartottak minket 3 napig, s akkor használtak l.figyelőt. Kérdeztem, hogy muszáj-e, mert nagyon zavaró volt, hogy állandóan tévesen riasztott, azt mondták, mivel volt egy esése, most nem árt, ha használjuk, de amúgy el lehet hagyni. De ha téged megnyugvással tölt el, használd.
2012. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig használtuk, aztán vissza kellett adnunk, mert kölcsönkaptuk. Szerintem ilyen idős korban már nincs igazán szükség rá. Az első hat hónap a rizikósabb.
2012. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem használtuk, a pszichológus egy szülésfelkészítőn azt mondta, hogy a bölcsőhalált azzal lehet elkerülni, hogy a gyerek egy szobában alszik a szüleivel, mivel ilyenkor szén-dioxid dúsabb a levegő, ami ösztönzi a levegővételre.
2012. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2 éves korig használtuk :)

férjem kishúga meghalt... én nem görcsöltem rajta, nekünk így volt megnyugtató :) semmiből nem tartott elemet cserélni, az egységet meg letettem a földre :)

2012. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kb. 7-8 hónapos volt amikor kivettem alóla, nem került vissza azóta se, szerencsére makk egészséges. Én bébiőrt használnám még hogy megnyugtasd magad, de már nincs rá szükség.
2012. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem használni fogjuk, nem tudok szabadulni az aggodalmaktól. Így leszek nyugodt. :-)
2012. ápr. 13. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!