Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kisfiam nagyon náthás...

9 hetes kisfiam nagyon náthás lett szörcsög sokat, sterimar és porszívós orrszívó mellett mivel tudnám enyhíteni? Nekik van már orrcsepp vagy luft?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi nasivin-t használtunk, van babák részére, de kérdezz rá a gyógyszerésznél is. Illetve napi fél ampulla calcimusc-ot kaphat.
2012. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk annó 6 hetesen lett náthás a baba. Kb másfél hétig porszívóztuk az orrát, aminek az lett az eredménye hogy tök jól megszokta, egyáltalán nem balhézott miatta, sőt most is sírás nélkül tűri ha szükség van rá. :) Szerintem adhatsz neki Cebion cseppet. Ez sima C vitamin, amit vízbe, vagy anyatejbe tudsz csepegtetni (mi ha jól emlékszem egy nap 3* adtunk neki 3 cseppet), és kiskanállal beadni neki. Gyógyszertárban kapható, nekünk a védőnő ajánlotta. Ha ezt nem szeretnéd, az is jó ha te szedsz C vitamint (már ha szoptatod), mert az anyatejbe az is átjut. Mondjuk én mindkettőt alkalmaztam.
2012. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!