Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem a 8 hós...

Mibe öltöztessem a 8 hós babámat ebbe a melegbe?

Figyelt kérdés
Nem akarom azt sem, hogy megfázzon de azt se, hogy melege legyen. Elmenős rucira otthon játszósra és alvósra gondolok. Előre is köszi a válaszokat!

2012. máj. 1. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

A lányom 7 hónapos, ma ezt volt rajta:

-éjszaka: rövid ujjú body+hosszú ujjú rugi

-napközben: body+rövidnaci+póló

-elmenős: először napozó, másodjára pelenka tartó bugyugó+ nyári kisruha

most: - rövid ujjú body+hosszú ujjú rugi

2012. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

A fiam 7 hós


Alváshoz vékony rugi, kintre napozóban mentünk, tegnap pedig rövid ujjú body + rövid kantáros gatyó, sapi. Itthonra napozó.

2012. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

8 hós,

éjjel: rövid ujjú body+vékony hálórugi (nem tudom, hogy hívják:)

nappal: rövid ujjú body (bár féltem, hogy kevés) + 3/4-es vékony nadrág

elmenős: rövid ujjú bodyra adtam egy vékony hosszú ujjú polót, vékony, hosszúnadrág, zokni, vékony sapi

2012. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A válaszaitok alapján én alul öltöztetem a kislányom. Egy pántos kisruha volt rajt és zokni. Semmi több. Mondjuk nálunk 32 fokot mutatott a hőmérő és nekem is melegem volt. Én megsültem volna olyan rétegben , mint Ti ahogy felöltöztettétek a babákat. A gyerek miért fázna jobban. Igaz, hogy ül, de a kánikulában azért ülve is melege van.
2012. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én ettől lejjebb nem tudom öltöztetni kedves válaszoló... azért egy szál pelusba csak nem fogom vinni az utcára... mi a baj a napozóval? vagy a kantáros rövidgatyó volt sok szerinted?


05-01 22:52-es voltam

2012. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig én még zoknit sem adtam a lábára :D
2012. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Tegnap már nekem is csak rövidnaci és rövid body volt rajta zokni nélkül - úgyis leveszi.

Ha jön a hűvösebb idő, majd meglátjuk mit tudok ráadni.

2012. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mi eléggé bebugyoláltuk akkor, de most már csak body kisnaci meg póló van rajta ha elmegyünk sétálni.
2012. máj. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!