Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok pierre cardin...

Hol találok pierre cardin ülésre töréstesztet? Ps286 érdekelne konkrétan. Nem tudom, megvegyem-e vagy inkább használtan vegyek römert? Abból melyik a jó? 9-25kgig kell, ami dönthető

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nem is fogsz találni róla. ez arra jó, h legyen. ha sokat autóztok, akkor römer. de nekünk 9-36 stm starlight sp van, teszveszen vannak újak, szuper klassz.
2009. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azokat is néztem már,annak van töréstesztje??
2009. jún. 23. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz találni cardin ülésre. Semmire nem jó, gagyi kinai műanyag az egész. Valóban arra jó, hogy legyen és ne bűntessen meg a rendőr. Inkább egy jó minőségű használt, mint egy vadi új törékeny gagyi.

9-25 kg-ig nem fogsz biztonságos ülést találni, mert csak a pierrenek és pár hasonló van ilyen. 9-18 kg-ig vagy 9-36 kg-ig vannak meg később a 18-36 kg-ig. a 9-36 kg-osak nagy része nem dönthető, de van pár darab belőlük, ami igen. A másik 9-18 kg-osak mind dönthető szint fekvő helyzetig. Nekünk ilyen van. Én úgy láttam, hogy egy picinek még jobb ez a fajta, kényelmesebb is. Az egyel nagyobbak, meg úgyis jóval olcsóbbak, mint a piciknek való.


Szóval inkább használt.

2009. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. igen tesztgyőztes volt. adac meg oamtc-n is meg tudod nézni a tesztjeit.
2009. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!