Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok (férj?

Ti mit csinálnátok (férj?

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy ide irom le de teljesen padlon vagyok és jönne egy kis segítség.

van egy 20 hónapos kislányom (még jo hogy nem beszél, de mi lesz a későbbiekben)

a férjem mióta felvitte isten a dolgát (előléptetés)

azóta teljesen abnormális.

semmi se jo neki itthon. hanem vasalom ki az ingét ordít, ha nem mosogatok el ordít,voltunk 2 napig a szüleinél nem akartam lefeküdni vele mert hulla voltam mindennek elhordott.

reggel meg akarta határozni mit mondjak az apjának. és tegezzem a szüleit(amit nme szeretnék ezt vagy megértik vagy nem)

eszébe nem jutott hogy a két nap altt kb 5 percre kettesbe elmenjünk sétálni.

azt vettem észre magamon hogy már félek töle és azt várom mikor megy már dolgozni

semmit nem segít itthon de semmit de mindent elvár.

ha véletlenül a kislányt odaadom fürdesse meg ehhez neki semmi kedve.

ha azt mondom elmegyek egy fél órára biciklizni egyedül akkor miért akarom rá dumálni agyereket amikor ő gépezik

Mit csináljak? mondjátok meg. a tiszteletnek semmi nyomát nem mutat felém

egy évbe egyszer vesz virágot és ennyi, se ajándék se semmi.

mit csináljak??

keressek már most munkát vagy menjek el tanfolyamra és adjam bölcsibe a gyereket?

ti mit tennétek????


2012. máj. 2. 08:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad ezt megbeszélni vele?
2012. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

igen....de semmi értelme mert kioktatást kapok állandóan.


illetve "kötelezett" arra hogy oda kell adnom a gyed pénzt s majd ö Beosztja, és semmit nem vehetek engedélye nélkül.

amit kaptunk egy családtagtól pénzt a kislányom és én 20 ezer forintott kibukott azon hogy miért nem adtam oda neki.

igazából szeretnék végre elmenni fodrászhoz és a konyhát és gyerekszobát szeretném végre kifesteni amiért egy éve könyörgök

2012. máj. 2. 08:23
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

én meg még azt hittem, hogy nekem milyen sanyarú a házasságom, de a tiedhez képest leányálom.

Mindenképpen állj a sarkadra és beszéld meg a férjeddel, hogy ez így nem mehet tovább.

2012. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen próbáld vele először megbeszélni, mert ha igy elszállt vele a ló, lehet, hogy ő ezt nem is érzékeli, hogy milyen Veled!! Azonkivül nem akarom a bogarat a füledbe ültetni, de nem lehet, hogy nője van, és azért ilyen elégedetlen Veled? (tapasztalatból mondom..:( Mindenben a hibát keresi, hogy a lelkiismerete jobb legyen.?
2012. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék,de azonnal!!!!!Gyerekként kezel,elveszi a pénzed - ez nem normális!
2012. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

hogy kezdjek uj életet ? ami volt pénzem azt ebbe a házba öltem bele (ami nem is az enyém) hanem 100% az övé én csak a hozzá építésnél adtam be a pénzem.

gyedem van és családim ennyi..lassan az se lesz merre menyjek dolgozni kire bízzam a gyereket?

vagy hogy beszéljem meg egy olyan emberrel aki igy ezelia sajta feleségét?

2012. máj. 2. 08:31
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidhez tudsz költözni???Mert akkor tedd azt,plusz ott a gyed+családi,gyerek bölcsibe,te meg menni melózni!!!
2012. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

A házasságotok alatt adtál bele pénzt a házba? Tudod ezt bizonyítani? Vagy esetleg már házasok voltatok, amikor megvásároltátok a házat? Mert ha nincsen házassági szerződésetek, akkor minden, házasság alatt megszerzett vagyon közösnek számít, és válás esetén feleztek.

Bár nem biztos, hogy válás lesz a vége, de ha valóban minden úgy történik, ahogy leírod, akkor az felháborító, és vagy így, vagy úgy, de véget kell vetned neki. (Mármint vagy megbeszélitek, vagy elbúcsúztok egymástól. Nem úgy értettem, hogy ásd el a hátsó kertben. :D)

Szóval állj a sarkadra minél előbb, hogy se Te, se a gyermeketek ne szenvedjen súlyosabb lelki károsodást a férjed miatt.

2012. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Amit a férjed tanúsít az kőkemény lelki terror!Menekülj amíg nem késő!
2012. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

házsaskötés elött vette a házat (még az elözö kapcsolatában)

mikor még együtt jártunk akkor újítottuk fel teljesen . házasságkötés utána történt csak gyerek születés után

2012. máj. 2. 08:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!