Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit "elrontottatok"...

Mi az amit "elrontottatok" hozzátáplálásnál, amit máshogy csinálnátok következő babátoknál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kezdeném korán. Tápszeres, nagyon sokat bukó babámnál az orvos javaslatára hamar elkezdtem krumplit adni, aztán lassan jött a többi is hozzá. De mindentől szorulása volt, így mindig abbahagytam. Nagyon sokszor kezdtem neki, de mindig sajnáltam, h nem tud kakilni. Kivárnám legalább az 5 hónapot.

A glutént nem háztartási keksszel vezetném be, hanem Milumil gabonapéppel. Meg a főzelékben liszt a habarás.

Az időpontokkal is mindig bajban voltam. Annyi fajta táblázat van. Az egyikben korábban írta a dolgokat, adtam neki, aztán kiderült h nem is lehetett volna. Szerencsére nem volt baja semmitől.

2012. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem görcsölnék annyira azon, hogy minden előírás szerűen menjen. Sem a mennyiségeken, sem az időponton.
2012. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy csináld, ahogy érzed 1-2 táblázatot nézz meg, abból kicsit kiigazodsz vagy összekeveredsz :) én azokból variáltam amit mindegyik irt, azt adtam. egy dolgot ne csinálj üveges és dobozos bébikaját ne adj neki első alkalmakkor mert utána a saját főztödet nem biztos, hogy elfogadja. én így jártam, kaptunk sütőtökpürét az elején, odaadtam neki megevett belőle nagyon sokat (menni fog ez mondtam magamban) aztán amit én csináltam nem volt elég folyós, édes, vagy sós. úgyhogy elég hosszú idő lett mig az almát és a répát elfogadta ahogy én készítettem.
2012. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!