Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szépen iszik pohárból, de ha...

Szépen iszik pohárból, de ha már nem szomjas, fogja és kiönti. Ugyanez a csőrösből, cumisüvegből, mindenből. Hogyan lehetne erről gyorsan leszoktatni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott vagy vele, és ha nem kér többet, elveszed.
2012. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kér többet, elveszed tőle.
2012. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányom is ezt csinálta, élvezte hogy pancsolhat:) higy jöb belőle a víz, öntötte a kezére.

Mindig szóltam neki hogy nem szabad, tegye le az asztalra ha nem kéri, megmutattam neki hová tegye, nem szabad kiönteni. 2-3 hèt alatt megtanulta, és azóta mindig a konyhapultra, vagy az asztalra, vagy a kisasztalára leteszi.

2012. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam is ezt csinálja... én mindig csak keveset adok Neki.. .de engem nem nagyon zavar ha kiönti, mert csak a vizet önti ki.. mást nem.. rájött arra, hogy a többitől ragad a keze és azt utálja :D 2 éves
2012. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jesszus, 2 évesen is ezt fogja még csinálni?! :)

Ezekkel próbálkoztam, az egyetlen probléma a hiszti. Potyogó könnyekkel ordít, ha elveszem a poharat és mutatom, hogy le kell tenni (és persze felveszi megint kiönteni), és akkor is, ha keveset adok neki. Ha töltök még bele, iszik egy kortyot (a látszat kedvéért), és kiönti. Már kivagyok, simán ihatná a reggeli-esti tápszerét egyedül, de ez miatt lehetetlen, nem halad ezzel a dologgal.

2012. máj. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!